Wpis z mikrobloga

#gownowpis #kiciochpyta #psychologia

Pytam poważnie, debilne dziecięce odpowiedzi usuwam, pytanie do dorosłych bardziej.
Jak dużo myślicie? Chodzi mi o myśli kiedy coś robicie i zamiast skupić się na tym co w danym momencie się dzieje to zatapiacie się w te myśli. No i tak ogólnie jak dużo myślicie w ciągu dnia, jak bardzo jesteście skupieni na teraźniejszości.
  • 3
@Vanderwill: Bardzo dużo myślę, większość czasu coś analizuję, rozkminiam. Ale mimo wszystko nie przeszkadza mi to w codziennym życiu jakoś mocno. Może o tyle, że częściej zdaję sobie sprawę z różnych przykrych spraw. Niemyślący debile mają łatwiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KazimierzWielki Potęga teraźniejszości(część praktyczna) te duchowe pierdy to jak ktoś lubi, po prostu dużo w tej książce o duchowości jest itd. No i medytacja dużo daje. U mnie problem zaczął się kiedy miałem problemy w życiu, problemy w pracy które ciągły się latami. W każdym razie z takiego ciągłego myślenia nic dobrego nie ma, mózg lubi problemy bo lubi je „rozwiązywać”, problem, że takie myślenie z dupy to często myśli negatywne. Lepiej