Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 25 lat i 174 cm wzrostu. Wszystko za sprawą genów, przegrałem życie. Moja matka 150 cm i ojciec 176 cm dobrali się w taki sposób bo ojciec chyba chciał się poczuć ogrem przy mojej matce. Przy tym wzroście jestem najwyższym karłem w rodzinie od strony matki. Kuzyn który ma 28 lat i 166 cm powiedział mi kiedyś że chciałby mieć tyle co ja, ale co z tego jak i tak przy 174 cm to jesteś konusem. Co do randek zawyżam swój wzrost o te 2 cm, w zależności czy laska ma w okolicach 160 bo wtedy nie zauważy różnicy ale to i tak ciężkie jest. Nie wiem co mam począć z tym wzorstem, jestem bardzo zły na cały świat. Do szczęścia zabrakło 6 cm, nie oszukam innych ludzi o 6 cm niestety. Boję się że jak będę miał kiedyś dzieci to przekażę im wzrost po matce a to w takich przypadkach jest możliwe. Pół biedy jak urodzi się dziewczynka ale jak chłopiec? Co wtedy powiem takiemu chłopakowi jak będzie nastolatkiem? Zaakceptuj siebie? Skoro ja mam duże problemy z zaakceptowaniem mojego śmiesznego wzrostu? Nie chcę być hipokrytą. Wolałbym już prędzej zaadoptować dzieciaka niż sam spłodzić z moimi śmiesznymi genami.
#wzrost #przegryw #antynatalizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@Wszystko_albo_nic: rozmawiałeś kiedyś z kobietą? W 2023 już nawet dziewczyny same otwarcie mówią o swojej pogardzie dla niskich mężczyzn
To nie jest problem "tylko w jego głowie", to gigantyczny obiektywny kłopot który będzie tylko narastał w społeczeństwie, które wprost gardzi niskimi chłopami, stop victim blaming
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Masz średni wzrost. Mój ojciec ma 174 cm i nigdy nie myślałam o nim, że jest niski. Niski to poniżej 170 cm. Ja mam 168 cm, jestem kobietą. Niski facet to taki właśnie poniżej 170 cm. Swoją drogą znałam kiedyś gościa co miał około 165 cm i był bardzo atrakcyjny.