Wpis z mikrobloga

dzieciak odwalił i to srogo, mając 2.3 promila we krwi to się śpi na wersalce z nadzieją że koledzy nie wytną numeru a nie lata samochodem po mieście z dwiema pakami na liczniku xD jak widać drogowa bandyterka ma się w tym kraju dobrze zwłaszcza wśród "młodych gniewnych" co to na 18-stkę kupili sobie bmkę na trzech kołach żeby kręcić bączki pod marketem i przedłużać sobie penisa brawurową jazdą bez żadnego poszanowania dla przepisów. Czasem mam wrażenie że najlepiej byłoby wprowadzić obowiązkowe badania psychotechniczne i psychologiczne dla kandydatów na prawo jazdy kat. B, tak samo jak dla kierowców zawodowych. Może wykluczyłoby to z ruchu tych wszystkich inteligentnych inaczej, wielkich "rajderów" ulic co to ścigać się uczyli w Need For Speed i najpewniej nie rozróżniają nadsterowności od podsterowności. Tyle w temacie mam do powiedzenia.
#krakow #prawojazdy #polskiedrogi #motoryzacja
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn: miałem badania do pracy jako kierowca na kategorię B, i badania do prawa jazdy CE i różnią się bardzo. Chociaż nie są trudne to trzeba się nieco nasilić żeby osiągnąć zadowalający wynik, ale te na B to faktycznie taka sztuka dla sztuki
  • Odpowiedz
@staryalkus: Idioci robiąc tak medialne akcje doprowadzą do tego, że społeczeństwo jeszcze samo będzie chciało wprowadzić rejestratory do każdego samochodu w ramach walki o bezpieczeństwo na drogach.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: 19.07 Starachowice 2,5 promila, 17.07 Medyka 2,6 promila, 12.07 Kopytkowo 3 promile i nie pamiętam gdzie w tym tygodniu widziałem jak kierowca wypadł po otwarciu drzwi po zatrzymaniu. A to zapewne wierzchołek góry lodowej.
  • Odpowiedz