Wpis z mikrobloga

Co ta Konfederacja #!$%@? to ja nie wiem. Wywalili Dziambora, Kuleszę i Sośnierza, bo zadawali niewygodne pytania Mentzenowi, a teraz obsadzają swoje listy takimi odpadami jak Tyszka, Siarkowska czy rodzina xD Do tego część tych narodowców na listach wygląda jakby pierwsi byli do zasilenia Pisu. Przykładowo typ startuje z okręgu warszawskiego i więcej mówi o złym Trzaskowskim niż o Pisie i że startuje żeby odmienić Warszawę. Chyba pomylił wybory. Ciekawe jak muszą się czuć wieloletni działacze, którzy poświęcali się dla sprawy, a teraz zostaną umieszczeni gdzieś na dole list. Patrząc po twiterze to już nawet najtwardszy elektorat zaczyna zauważać że coś tu jest nie tak. Serio oni poczuli się tak silni po ostatnich sondażach, że myślą, że mogą wszystko robić a wyborcy to łykną? Pożyjemy, zobaczymy. Obstawiam, że skończą z wynikiem niższym niż 10%, a mieli potencjał pod 20% jakby mądrze to rozegrali.

#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji
Dakard - Co ta Konfederacja #!$%@? to ja nie wiem. Wywalili Dziambora, Kuleszę i Sośn...

źródło: Sommer

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Obstawiam, że skończą z wynikiem niższym niż 10%, a mieli potencjał pod 20% jakby mądrze to rozegrali.


@Dakard: 20% to jest niemozliwe, przetasowanie społeczene musiałby wystąpić.

Ale tak - zakładając że te 15% było w zasięgu, proponuję robić zakłady

czy wynik będzie powyżej czy poniżej 12,5%
  • Odpowiedz
@Dakard: tak to się kończy gdy się odda partie tiktokowemu gimbusowi, któremu sie wydaje że jest jakimś napoleonem xD
Korwin był stary szalony dziadek, zdażyło mu sie przejąć pisowca np. takiego wiplera, albo coś powiedzieć o (tfu) paraolimpiadzie, ale nawet on był lepszy. Dziesięciolecia trzymania się sztywno wszystkich swoich poglądów mimo 4,7%, skończą się teraz ich skompromitowaniem przy ponad 12%, część posłów sie po cichu skorumpuje za stołki a inni jawnie
  • Odpowiedz