Wpis z mikrobloga

" Kierujący autem w moczu miał 2,6 promila alkoholu. Z naszych ustaleń, konfrontowanych z wynikami badań, wynika, że osoba, która wcześniej prowadziła, była trzeźwa. Do zamiany doszło 1300 m przed miejscem zdarzenia, kilkadziesiąt sekund przed wypadkiem - podkreślił Prokurator Rafał Babiński."

Potrzymaj mi piwo i pa tera xD

#krakow #wypadek #peretti
  • 50
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Czyli co?
Trzeźwy kolega odwoził pijanych ziomków, ale właściciel auta nie mógł znieść #!$%@? jazdy i wysadził go zza kółka żeby pokazać jak się jeździ?
  • Odpowiedz
  • 17
×jak oni pobrali mocz do badania od trupa


@Harry_Callahan normalnie, mocz jest tam gdzie ma być, i stamtąd się pobiera. Cewnikiem czy cos. Znacznie łatwiej niż mierzyć promile w wydychanym powietrzu gdy pacjent nie oddycha. I chyba się dłużej utrzymuje niż we krwi.
  • Odpowiedz
@Hasz5g: trochę jednak żałowałem tych pasażerów teraz to wiem że to #!$%@? które z nim (kierowca) piły a potem pozwoliły by ich odwoził. 4 ameby zagrażające innym z tego świata mniej
  • Odpowiedz
Trzeźwy kolega odwoził pijanych ziomków, ale właściciel auta nie mógł znieść #!$%@? jazdy i wysadził go zza kółka żeby pokazać jak się jeździ?


@hellfirehe: na to wygląda. i pokazał zajebiście jak się jeździ.

Ale fajnie, że wreszcie ktoś napisał, że trzeźwy kierowca wysiadł 1300m przed zdarzeniem. Przewijało się mi, że kierowca był trzeźwy, a później że pijany i nie mogłem połączyć kropek.
  • Odpowiedz