Wpis z mikrobloga

Hej #konfederacja możecie mi przypomnieć jak to dokładnie szkło? PiS, Po jedno zło. PiS=PO.
Jak teraz się czujecie, jak posłanka PiS, pani Anna Maria wystartuje w najbliższych wyborach z listy Konfederacji.
Ta sama pani Ania, która tak pięknie głosowała na 800+, #lockdown i obostrzeniami #koronawirus

Przyznacie, że jesteście hipokrytami lvl hard, czy może zaprezentujecie nam tu piękne salto?

#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazprawakow
  • 15
  • Odpowiedz
  • 5
@Bialekssie
Nie istnieje inna partia, która miałaby tyle fanatyków i zostaliby oni tak bezczelnie potraktowani.
No może poza PiS, ale akurat ich elektorat lubi jak się ich poniża i pluje na twarz.
  • Odpowiedz
@mango2018: PIS, PO - jedno zło. Siarkowska nigdy nie była w PIS. A był w nim np. Wipler. Jak widzisz to jeszcze nic nie znaczy. Poza tym to koleżanka Bosaka, a ja popieram Nową Nadzieję i Mentzena, więc dla mnie się nic nie zmienia, po prostu na tą panią nie zagłosuję. Wiadomo, że Narodowcy byli i są za wsparciem rodzin i to jest jedna z różnic w Konfederacji. Co do reszty
  • Odpowiedz
  • 2
@xlosdas
Dla mnie żaden, natomiast nie widzisz hipokryzji w przyjmowaniu posłanki PiS w momencie gdzie dosłownie Konfederacja za wszelką cenę chce przekonać ludzi, że PO to to samo co PiS
  • Odpowiedz
  • 2
@Jah00
Nie, wcale nie była w PiS, tak samo jak Kukiz jest niezależny.
Przyjmowanie jej na listy Konfederacji w momencie gdzie dosłownie Konfederacja zalewa przestrzeń publiczna sloganem PiS=Po, to naplucie na swoich wyborców.
  • Odpowiedz
Nie, wcale nie była w PiS, tak samo jak Kukiz jest niezależny.

Przyjmowanie jej na listy Konfederacji w momencie gdzie dosłownie Konfederacja zalewa przestrzeń publiczna sloganem PiS=Po, to naplucie na swoich wyborców.


@mango2018: ja rozumiem, gdyby to Konfiarz przeszedł do PiS, ale czemu podbieranie posłów partii, którą chce się pokonać ma być pluciem w twarz? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@karakanjaroslaw
Skoro się rozkręca kampanię PiS=Po i przedstawia się jako trzecie wyjście.
Przedstawia grafiki jak to Konfederacja głosuje inaczej i wkleja w całym internecie.
i jednocześnie bierze posłankę z PiS, która głosowała dokładnie za tym, czamu jest się przeciwnym, to jak to nazwiesz?
  • Odpowiedz
@Jah00:

Poza tym to koleżanka Bosaka, a ja popieram Nową Nadzieję i Mentzena, więc dla mnie się nic nie zmienia, po prostu na tą panią nie zagłosuję.


Ja to widze tak. Załóżmy, że do sejmu wchodzi 50 posłów Konfedercji. Kogo oni mają tam wystawić? Ja nie widze tam za wiele opcji, które są lepsze od takiej Siarkowskiej. Ona jest doświadczonym posłem i jej stanowisko w kwestii covida jest dla mnie istotnym
  • Odpowiedz
Jak teraz się czujecie, jak posłanka PiS, pani Anna Maria wystartuje w najbliższych wyborach z listy Konfederacji.

@mango2018: Oczywiście dobrze się czują, bo jeśli posłowie przechodzą z innych partii do Konfederacji, to musi znaczyć, że Konfederacja jest od tych partii lepsza.
Nic o tym lepiej nie świadczy, jak ten ogromny ból dupy przeciwników Konfederacji, którzy już kolejny dzień nieustannie spamują o tym. Odebrali wam tylko jednego posła, a wy panikujecie jakby
  • Odpowiedz
Nie, wcale nie była w PiS, tak samo jak Kukiz jest niezależny.

Przyjmowanie jej na listy Konfederacji w momencie gdzie dosłownie Konfederacja zalewa przestrzeń publiczna sloganem PiS=Po, to naplucie na swoich wyborców.


@mango2018: A ty jesteś wyborcą Konfederacji? Podejrzewam, że nie jesteś. A ja tak się składa jestem. I #!$%@? chyba wiem lepiej kto mi pluje w twarz, a są to tacy ludzie jak ty.
  • Odpowiedz
Ja to widze tak. Załóżmy, że do sejmu wchodzi 50 posłów Konfedercji. Kogo oni mają tam wystawić?


@jinnoman: A co za różnica? Poza liderami, którzy rzeczywiście muszę mieć kompetencje bo będą zajmować jakieś specjalne stanowiska i udzielać się w mediach, reszta posłów ma za zadanie tylko przychodzić i głosować. Taki mamy system. Więc najważniejsza jest lojalność. Cała reszta jest nieważna. Po co praca w komisji? Lider daje projekt ustawy przygotowany przez
  • Odpowiedz