Wpis z mikrobloga

Przeszedłem tę grę i czuję jakiś taki niedosyt. Mało hajsu się zarabia na tych kopalniach, szybko się wyczerpują i w sumie nie idzie się pobawić jakoś szczególnie tymi "lepszymi" najemnikami a jak już doszedłem do ostatniego starcia na K16 to Ci co byli najsłabsi na początku, tak na końcu rozgrywki byli tak rozwinięci że nie opłacało się ich wymieniać.

Fajna gra, ale mogliby poprawić sztuczną inteligencję bo ta mocno kuleję a z ciekawostek to do końca gry nie ogarnąłem jak wytwarzać amunicję. :D

Z minusów to:

Kontrakty które były najbardziej #!$%@?ąca i uciążliwa częścią tej rozgrywki...
Zwłaszcza jak masz 12 najemników i co chwilę musisz odnawiać kontrakty, 20-parę lat temu może bawiło, ale dziś to strasznie archaiczna opcja. : O

Brak aktywnej pauzy też #!$%@?ł, ale widzę że są już takie mody na steam.
Brak procentowej szansy na trafienie, to też lekki archaizm.


#jaggedalliance3 #gry
  • 5
  • Odpowiedz
@PakoThugLife25: ja powoli prę do przodu na zmiane w JA3, Xenonauts 2 i Aliens: Dark Descent, a w JA3 najbardziej mnie wkurza ze nie na normalnego sklepu z bronią i wszystko opiera się na lootowaniu skrzynek i dropie z wrogów
  • Odpowiedz
  • 0
@opalziel To prawda, przydałyby się takie sklepy, tak samo jak znaczniki na mapie odnośnie tego co się znajduje w poszczególnym mieście/miejscu.
A co do lootu to fakt, bo jak wybijesz posterunki to potem nie ma na kim lootować.

Alien fajny, ale też irytowała mnie ta psychika bohaterów bo unikanie starcia nie spowodowane tym że jest się słabszym, tylko tym że im psycha siada a szkoda. Może dam jeszcze szanse tej produkcji. :D
  • Odpowiedz
@PakoThugLife25: Czy ja wiem czy tak mało, z dwóch kopalni idzie wyciągnąć około 26K. Ja teraz mam 700k kasy, 2 oddziały bilans na plus i w sumie nie wiem na co kasę wydawać. Tzn. oczywiście mógłbym stworzyć trzeci oddział z elitarnych najemników i wysdłać go samodzielnie aby przyśpieszyć grę - pewnie w końcu tak zrobie ale na razie nie widze potrzeby.
  • Odpowiedz