Wpis z mikrobloga

Opłaca się gościowi co ma gole średnie i nic nie umie iść do lokalnego MZK, zrobić za ich hajs kurs na autobus z lojalka za jakieś 3k netto na 3 lata? A potem iść na autokar jakiś flixbus na zagraniczne wyjazdy? Ile się tam zarobi?

Myślę też o prawku na widlaka. Za wynajem kawalerki place 2k z hakiem to tak potrzebuje 4k bez samochodu.
Magazyny to trzeba jakieś auto żeby dojechać. Ile się na magazynie na widlaka zarobi?

Nie jestem dynamiczny, a muszę sam mieszkać, bo z rodziną dobrze na obrazku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #praca #pracbaza #niebieskiepaski #transport #magazyn #wozkiwidlowe #januszebiznesu #januszex #kolchoz
  • 7
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie dlaczego nie piszesz gdzie szukasz tej pracy? to jest duza roznica czy miasto czy wies. na widlaku zarobisz od 3 netto do 4.5 netto. z tego 4.5 mozliwe tylko na produkcji gdzie w halasie robisz na 3 zmiany. a na cichym magazynie na 1 zmianę zarobisz 3-3,3k netto
  • Odpowiedz
@WielkiCzarodziej: miasto 100k mieszkańców. Myśle też o zostaniu kierowcą autobusu, lub motorniczym

Potrzebuje stałej i stabilnej pracy, która pozwoli na wynajem taniej kawalerki i samodzielne utrzymanie. Nie mam rodziny i jestem sam, więc musze sobie radzić. Zdrowie nie pozwala na ciężką pracę fizyczną, a nie mam studiów
  • Odpowiedz
@WielkiCzarodziej: wiesz co, miasto małe nie małe. Coś jak zielona góra. Bardziej w mieście 30k mieszkańców byłoby to fajne. Ale!
Kuriet z tego co widzę, musi mieć swojego busa i własną działalność. Na etacie raczej marna kasa jest
  • Odpowiedz