Wpis z mikrobloga

@enten: To wina sitwy i układów nowobogackich. Jeżeli ci pseudocelebryci byli z sitwy PO et cohortes to pewnie jego wina jako ojca chrzestnego. Gdyby jej i mu zabrali prawko, autko na parking zgodnie z przepisami -wielokrotnie - to może by trochę przystopowało.
Bezkarność zakończyło sprktakularne bum i połamane kręgosłupy.
To alegoria Polski i całego zgniłego układu polityczno-towarzyskiego.
@takJakLubimy: W tym miejscu że branie na poważnie żartu i dorabianie do niego ideologi jest śmieszne, jeżeli nie ma się za to płacone. Zresztą jak się ma, to też jest śmieszne.
@enten: Niestety myślac, że to żart nie pomyślaleś o całej sytuacji.
Zgineli bo byli bezkarni. Coraz bardziej rozzuchwaleni.
Mogli jeździć na czerwonym, pić pod korek i zakłócać spokój, bez konsekwencji ze strony służb i ludzi w Polsce.
Dlaczego? Odpowiedz mi na to pytanie.
Ukarały ich dopiero prawa fizyki. Ja wiem - Tam żaden polityk, sędzia czy skorumpowany urzędnik nie ma dojścia - póki co.
@takJakLubimy: Wiadomo, to że pijany koleś robił rajd autem po Krakowie a policja, ta sama policja której komendant strzelił granatnikiem na komisariacie i nie poniósł konsekwencji nie reagowała to wina Tuska, bo rządził w Polsce 8 lat temu.
@enten: Nie robił rajd. ;) Tylko jeździł po ulicach miejskich i podmiejskich przez długi czas. Nawet 240km/h. OS Wieliczka Bodzanów.
Miał wiele interwencji szeregowych piesków bo sam publikował je w mediach. Mamuśka miała 98 punktów...
I co?
I nic...
Poczytaj zanim się wypowiesz.
A co do układów... PO trzyma samorządy i układy biznesowo sądowe nadal ;)
Majchrowski to z PIS jest?
Poza tym przypominam:

Jeżeli

Może akurat mama była na Ty
@enten:

pieją wszyscy", bo cała nasza #!$%@? śmietanka bananowa: Hołowczyców, trenerek personalnych, królowych życia i innych TVNowskich lampucer robiła wszystko, żeby obwinić za ten wypadek jakiegoś pijanego chłopaczka, który sobie wracał z imprezy na piechotkę, bo mu było żal na Ubera. Myśleli, że mają taką przewagę, że gościa znajdą i przemielą. A tu #!$%@?. Ludzie powoli odwracają się od tych wątpliwych "autorytetów". Patryk - zjeb to była iskra, jak zazwyczaj w
@takJakLubimy: Klasyk trola. Kończą się argumenty to ciśniemy po adwersarzu aż się nie wkurzy i nie porzuci dyskusji. Nie porzuci.
A co JEŻELI Ty jesteś memem i płatnym trolem?