Wpis z mikrobloga

@Zerero: To, że wielu obecnym tutaj antynatalistom nie wyszło w życiu i uważają je za serie cierpień, nie znaczy, że inni ludzie tak samo swoje życie przeżywają.

Ja tam swoje życie lubie. Mam kochającą rodzinę, dobrą pracę, perspektywy i plany na przyszłość. I będę robił wszystko, żeby to samo zapewnić moim dzieciom.

Jeśli życie jest dla Was taką serią nieszczęść, to może warto pomyśleć o przeprowadzce do kraju z eutanazją?
  • Odpowiedz
powtórzę kolejny raz antynatalisci są jak weganie, na sile chcą wmówić ze ich #!$%@? jest dobre dla każdego XD


@DrGreen_2: ale kolego to ty dzwonisz. kto tobie każe wchodzić na tag? Czy w prawdziwym życiu wbiegasz na dworzec i wykrzykujesz, że ludzie pracujący w transporcie chcą na siłę wmówić, że inni powinni podróżować autobusami?
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: weganizm to tak naprawdę wypierd obecnego rolnictwa. Gros upraw idzie wyłącznie na pasze dla zwierząt (z tego co pamiętam, to kilkadziesiąt, 60-70, procent upraw), typu wielkie monokultury soji, przerabiane na śrutę.
  • Odpowiedz
@Zerero: myśliciele z zachodu: nie rozmnażajcie się chlip chlip to źle dla planety, życie grozi śmiercią!!
Tymczasem na wschodzie i Afryce #!$%@?ą się jak króliki, i za X lat ujemny przyrost naturalny na zachodzie da o sobie znać. Postępowy zachód wymrze i zostaną tylko ci którzy nie mieli środków, nie mieli rozumu ale się rozmnożyli, bo natura nie znosi próżni. Także mój apel, jeżeli nie jesteście głupi ani na dnie finansowym
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: wschód Azji (jak Chiny) są w większej dupie demograficznej niż Europa.

Z "zachodu" chyba jedynie USA i Kanada nie będą mieli dużych problemów. Oba, bo mają dużą imigrację. Jeśli Europa nie chce wymrzeć, a my za 30-40 lat nie zdychać z głodu, to mamy dwa wyjścia: masowe robienie dzieci, albo imigracja. I to masowa imigracja, miliony nowych osób rocznie w skali całej UE.
  • Odpowiedz
  • 11
@Janusz_Conway:

Także mój apel, jeżeli nie jesteście głupi ani na dnie finansowym - rozmnażajcie się!!


Prokreacyjna piramida finansowa nie warta kontynuacji. Ci, o których piszesz po latach dojdą do tego samego wniosku. Moich dzieci na szczęście nie dotknie szambo stworzone przez natalistów i jeśli naprawdę się przejmujecie losem dzieciaków, to nie wrzucajcie ich do tej mielarki.
Zerero - @Janusz_Conway: 
Także mój apel, jeżeli nie jesteście głupi ani na dnie fina...

źródło: natalism-is-just-one-huge-never-ending-ponzi-scheme-where-v0-m09zokgd2ye81 (1)

Pobierz
  • Odpowiedz