Wpis z mikrobloga

#garmin #gshock mirki, czy jakiś model gshocka ma podejście do garmina czy #suunto? Chodzi o dokładność pomiaru i czas pracy na baterii z 1-2h aktywności dziennie.
Ewentualnie jeśli chodzi o zegarki sportowe, co ma teraz najlepsza baterie, a raczej najdłuższy czas pracy na jej jednym ładowaniu? Kiedyś używałem suunto 9 teraz mam fenixa 5. Nie potrzebuje jakiś wodotrysków jak mapy czy skomplikowane programy treningowe, ale zwykły pomiar biegu, marszu, roweru i pływania.
  • 7
  • Odpowiedz
@Chekatomba: ostatnio był instinct 2x za ~1370 zł z Hiszpanii. Najróżniejsze aktywności, możliwość modyfikacji praktycznie wszystkiego i raczej ładny czas na baterii w porównaniu do konkurencji.
  • Odpowiedz
@Chekatomba: 7 miesięcy temu wymieniłem fenixa 6 na Instincta 2 Solar. Ani trochę nie żałuję. Ma wszystko czego potrzebuję, a ląduje go naprawdę rzadko. Na tyle, że nawet nie wiem kiedy ostatnio był podłączony do ładowarki.
Przy śledzeniu aktywności nie realna jest "wieczna bateria" ale jest na tyle dobrze, że już nie wkurza mnie ładownie zegarka. A teraz jest 2X, który jeszcze dłużej działa na baterii.
  • Odpowiedz