Wpis z mikrobloga

Mam parę pytań odnośnie Legimi :)

Dobrze rozumiem że na Legimi mogę tylko przesłać 10 książek na kindla i one znikną po miesiącu?
W jakiej cenie będzie 11 książka jak bym chciał pobrać? Pełne 100%?
Jak pobiorę do czytania i audiobooka liczy się jako dwie?
Można z aplikacji wysyłać przez wifi, czy trzeba kabelkiem podłaczać?

Bywają jakieś kupony żeby kupić ten roczny abonament w obniżonej cenie?

#kindle #legimi #ebook
  • 7
@Eustachy_goli_pachy:
1. Nie znikną, będą dostępne przez cały czas opłacania subskrypcji.
2. Kolejnych nie da się pobrać w ramach abonamentu, możesz po prostu kupić w normalnej cenie.
3. Limit 10 ebooków obowiązuje tylko na Kindle. Na innych urządzeniach czytasz i słuchasz bez limitu. Na Kindle prześlesz tylko e-booki, nie audiobooki.
4. Na Kindle wgrasz tylko po kablu przez aplikację z komputera. Synchronizację musisz robić min. raz w miesiącu. Każdy pobrany ebook
@mhorion: Do książk po polsku polecam Publio, czyli księgarnie Agory. Oczywiście nie wszystko pewnie jest, ale tematyka społeczno-polityczną + bieżąca beletrystyka przyzwoity asortyment. Bardzo dynamiczne promocje, głośne książki z 2022 roku można kupić po obniżkach nawet 75%. Potem cena zwykle wzrasta do połowy roku, by znowu spadać do Sylwestra. A jeśli polubilście abonamenty, no to też to: https://www.bookbeat.pl/?gclid=Cj0KCQjwn_OlBhDhARIsAG2y6zMsqScdP8fsjSGEnSbG20Qnu46pO5VqbHcA_9EZac0hbcJppCDR6bMaAsUdEALw_wcB
@Poludnik20: dokładnie w ostatniego Sylwestra, książkę która kosztowała ponad 50 zł, przecenili do 12 zł. Teraz kosztuje 23, miesiąc temu kosztowała 27. Klikam co tydzień bo ciekawi mnie czy do najbliższego Sylwestra znowu zejdą do tych 12 czy może nawet mniej, bo lata leca. Głośny tytuł, nominacja do znanej nagrody literackiej, znany autor, no i rzeczywiście - przynajmniej dla mnie - ciekawa. Także nie żadne, stare nudy. Ale w Publio jest