Wpis z mikrobloga

Warto robić prawo jazdy CE w wieku 30 lat?

Na to sam musisz sobie odpowiedzieć. Nie masz na tyle własnego zdania, że musisz pytać obcych ludzi w internecie o swoje życiowe ścieżki?
Jeden rabin powoe tak, drugi tak.

Coraz więcej osób piszę, że w ciągu kilku lat kierowców zastąpi AI. Jak to wygląda z waszej perspektywy?

Wątpię. Może jakieś zamknięte terminale przeładunkowe. Ale w takim naturalnym ruchu a nie wspominając o bolączkach
@mirko_anonim Robiłem mając 40 lat, więc zdecydowanie masz jeszcze czas. W internecie jest wywiad z pionierem autonomicznych pojazdów w Stanach. Stwierdził że AI jest za głupia na publiczne drogi. Z mojej perspektywy AI to kiepsko, ciągnik musi być jak transformer. Zobaczyć co trzeba naprawić, wejść po godzinach do warsztatu zebrać części, narzędzia, wszystko naprawić, jak przy otwieraniu kontenera towar wypadnie, to musi otworzyć magazyn, od palić wózek i to wszystko z ziemi
@Szkodnik1:

Zobaczyć co trzeba naprawić, wejść po godzinach do warsztatu zebrać części, narzędzia, wszystko naprawić, jak przy otwieraniu kontenera towar wypadnie, to musi otworzyć magazyn, od palić wózek i to wszystko z ziemi zebrać itd.

Ale w cywilizowanych krajach transport tak nie wygląda xD
@mirko_anonim: zrobiłem w wieku 39 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem czy to praca na lata, ale papier na wszelki wypadek jest. Koszt zwraca się w 1-1,5msc w zależności od trybu jazdy. Jest robota po kraju, tak by codziennie być w domu, są też w zachodniej Polsce łatwe wyloty na pon-pt na zachód i powrót na weekend.
@mirko_anonim: osoby które twierdzą że ciężarówki bez kierowcy będą normalnie jedzić w ruchu drogowym dzielą się na trzy grupy 1.osoby które nie mają o transporcie pojęcia 2.osoby które powielają zdanie osób z punktu 1.Ostatnimi są lobbyści którzy to promują i napędzają osoby z punktu pierwszego.Każdy kto jeździ ciężarówka wie że przy europejskiej infrastrukturze drogowej jest niemożliwe żeby do tego doszło.Moze z biegiem lat się zmieni ale trzeba by z 20 lat.Jezeli