Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka `Chciałem wydać oficjalne oświadczenie. Nie jestem aktorem z uniwersum, nie znam osobiście nikogo z kambodżaków. Udzielam się tutaj dla równowagi. Nie podoba mi się kultura plucia na każdego. Mam nadzieję, że na tagu jest kilka "normalnych" osób. Nie podzielam większości poglądów głównych bohaterów tagu, ale cenię odwagę, życie na krawędzi. Nie sztuka motorem "#!$%@?ć" 5 minut. Sztuką jest codziennie żyć, za swoje, za cudze, pożyczone. Nawet tego "kleszcza" zaczynam cenić. Na starych filmikach bieda az piszczy, teraz jakoś ma na skuterek, paliwo, jedzenie. Mam wrażenie, że jest tutaj kilka bardziej obiektywnych osób niż szajka chejterów. Zapraszam zatem do komentarzy. Umiarkowanych i w granicach prawa. Susdej for evryone.
  • 35
@Niedobry: Jaki nowy, Machaja bloga jeszcze czytałem. Głupio, ze na tagu Adama cała kambodża wisi. To jest problem. I przyzwolenie społeczności na zagrywki typu ma/#!$%@? itd. Testuję czy to jedyna forma zainteresowań wykopków. Codzienny chejt. Wiadomo, że każdy z nich kreuje taką postać, mamy "awatary" Patera, Frejera, Machaja. Ale skąd tyle jadu? Testuje czy jest tu ktoś, kto oglada takie materiały jako formę zachęty do podróży. Europa mnie już troszkę nudzi.
@wuadek: Jezeli chcesz "wolnosciowo i blisko" to poludnie Europy. Tereny bylej Jugoslawii lub Moldawia etc... A #!$%@? sobie zasluzyl. Ej Ty nie wiesz ze nawet Mlodziez Wszechpolska zawitala do nas i oficjalnie przedstawila historie #!$%@? i sie od niego odciela?

Czaisz?

Typ byl zbyt patologiczny nawet dla neonazistow. A to juz #!$%@? jest sztuka. Przez duze "SZ". A nie przez "male" jak Ty @Wielki_Szu_internetow. XD.
@Niedobry: Właśnie Europa mi sie już przejadła. A co powiesz o Romku Giertychu? Machaja szefie, jest już koszerny i prawy. Szaliczek ma, dizajnerskie okulary. I wcale nie był w rządzie Kaczora...
@wuadek: Romek Giertych byl neonazista. Wlasnie miedzy innymi z MW. Z tym ze on to jeszcze reprezentuje troszke klasy w porownaniu do #!$%@?.

Zreszta... Prawnika i biznesmena. Czlonka politycznego establishmentu porownywac do jakichs dolow i neonazistowskich bojowek typu #!$%@??

To tak jakby Himmlera porownywac do jakiegos zapijaczonego Klausa z Bawarii. XD
@wuadek: no Panie, wrzucasz wpisy które być może były trollowaniem, jak ten z oddaniem makbooka, ale tutaj to kuj wie czy taki troll to nie jakaś osoba zaangażowana, to co się Dziwisz ;)
Czy zdarza się na tagu nadmiar jadu? Też czasem mam lekkie wrażenie że tak i nie wszystko plusuję, ale przecież możemy się pięknie różnić:)
osobiście jestem mild hejterem, który wyciąga z gniotów "wnioski" z dupy typu że czczą
@TrzyWesoleOgorasy: Raczej rozważam przejście na tag #raportzakcji Przyznam że z nieznanych przyczyn ogladam Machaja i Frejera, 80% przewijam. Szukam tych fragmentów z informacjami, Pan Łysa Pałka, używając tutejszej nomenklatury czasami coś ciekawego powie, zgadzam się na przykład z jego podejściem do sztuki kulinarnej. Ten fragment o frytkach mi sie spodobał. No i podejście lubię, ile trzeba kasy na zycie w Azji? Zależy jak chcesz żyć. No właśnie nie tak jak oni.
@zbyszek-krol: Wszystko. Poza nazwa. Polecam na poczatek jakies podstawy typu np. "Studium Tyranii" Allana Bullocka. Wydanie poprawione. Potem mozna juz siegac po inna literature.

Ale to trzeba sie troszke przestawic z "wolnosci" na uzywanie mozgu. XD
@zbyszek-krol: Ja nie naduzywam. I okreslam tego osobnika tak jak na to zasluguje. Wiadomo. Zeby byc "nazista" to musialby sie w Rzeszy urodzic itp.

Ale porownanie jest 200% trafne. Mental ma ten sam.

Reszta to definizjowane na sile, przeintelektualizowane "#!$%@?".
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Miskagnoju: Nikt nie lubi Arabow. Nikt nie lubi Zydow. Malo kto lubi Polakow.

Jest cholerna roznica pomiedzy: "Nie lubie."

A zapisywaniem sie do organizacji propagujacych totalitarne ustroje i "hajlowania" w pieprzonym pociagu.

Skazany zostal. Ale tylko dlatego ze juz im hamulce totalnie puscily w miejscu publicznym.

Przypominam Ci ze z tego srodowiska pochodzi miedzy innymi, Bosak. Ktory teraz rujnuje moj kraj.

A kwestie "nazewnictw i definicji" to juz, jak powiedzialem, mam