Wpis z mikrobloga

Post o Von Levicki vel Chahmentzki spadł z rowerka, dzięki szanownej moderacji z Klanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frajerzy z MLM dbają o to, żeby ich bzdury nie wylazły na wierzch, no bo kto by chciał potem dołączyć do ekipy wyśmiewanej w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mechanizm wyparcia jest silny, ale ma swoje granice.

Jako, że odzew zrobił się ogromny NO TO SIĘ NIE ZATRZYMUJEMY, bo idea jest zacna - ograniczenia działania oszustów oraz zmotywowanie ich do uczciwej pracy, co z pewnością wyjdzie im na dobre. Jeżeli wykorzystają swoje umiejętności handlowe w uczciwej pracy, nie zginą z głodu a lepsze to niż więzienie. Zbieram wszystkie materiały, które przesyłacie na priv, każdy co posiada cokolwiek, wysyłajcie. Na razie chce wyjaśnić całe GC - Levitzki, V. Białkova (hmm, może to nie przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º) i narzeczona cwaniaczka, Ruda.

Jeżeli wykop będzie nagminnie usuwał kolejne wpisy mimo braku ku temu powodów, znajdzie się inna platforma.

Mimo gróźb wysyłanych publicznie na wykopie - NIE ODEZWAŁ SIĘ DO MNIE NIKT z frajerskiej bandy. Nic dziwnego, pewnie po opłaceniu prawnika za choćby straszaka nie starczyłoby na niskobudżetowy wypad na Rodos.

Wracając do naszego milionera, który jeszcze nie zebrał na ortodontę tudzież wypad do Turcji, przygotowałam listę red flagów po czym poznać frajera z MLM. Zapraszam do swoich propozycji.

- na relacjach zdjęcia luksusowych aut (często materiały nie są nawet nagrane przez nich)
- MOET, MOET, MOET szczyt luksusu, dużo zdjęc Moeta
- zdjęcia i filmy w hotelach, najlepiej w szlafroku. I z MOETEM.
- więcej mówią o tym jakie bogactwo mają, niż w jaki sposób do niego doszli
- mówią o abstrakcyjnych liczbach (milion w rok itd.)
- wersja damska, czarna elegancka sukienka, przechadza sie najczęściej po hotelu (od biedy po Politechnice Warszawskiej)
- ciągłe podkreślanie, że zwykła praca jest dla nieudaczników
- opowieści o tym, jak pracowali przy asenizacji, byli prostymi parobkami na plantacji Borówek na Kaszubach ale zerwali z tym i są milionerami
- budowanie wrażenie zgranej ekipy ludzi sukcesu
- narracja, żeby nie być jak 99% ludzi, że można inaczej, łatwo i prosto (tylko musisz kupić szkolenia)
- poklepywanie się po plecach w komentarzach (jak na sektę przystało)
- treści o zarabianiu w internecie, które jest na wyciagniecie reki (KUP SZKOLENIE!)
- studia się nie liczą, ważne żebyś sprobował MLM (i musisz sie szkolic ofkoz)
- typowy komentarz na zarzuty "ha ha, tak MLM nie działa, tak jak widać xD" Pozowane zdjęcia służą za dowód sukcesu.

WYSYLAMYMLMOWCOWDOPRACY

#frajerzyzmlm
owocliczi - Post o Von Levicki vel Chahmentzki spadł z rowerka, dzięki szanownej mode...

źródło: Clipboard01

Pobierz
  • 89
@owocliczi:
-zdjęcie z hotelu Heron, najlepiej tamtejszy infinity pool
-otaczaj się „high value people”
-„celebracja życia”
-„hustling”
-masa zdjęć z Dubaju w Lambo (brak takowych chociażby z St. Tropez lub nawet Marbelli - gues why)
-zdjęcia plików banknotów
-podniety najnowszym iPhonem

Red Flagów jest mnóstwo. Ja już swoje lata mam ale w młodości miałem krótki epizod podjarki MLM. Na spotkanie ze mną #!$%@? przyjechał starą panamerą, w trakcie wyszedł odebrać telefon
@Bover: bylo duzo akich co zaufalo. wbrew pozorom to nie jest trudne. wystarczy nie siedziec w tej branzy i byc totalnie zielonym tematach finansow/bezpieczenstwa finansowego i potencjalnych oszustw. czasem nawet ktos kto w tym siedzi moze wdepnac w pulapke bo jest zrobiona na nowych metodach i przykryta masą "zasłon".
@owocliczi: "Plan B - Bilioner" facet zaraz będzie bilionerem ale nie wie czym się różni krótka i długa skala numerów XDD

W USA "billion" to jeden oraz 9 zer, to co u nas miliard, ale na obrazku jest tylko jedno "L" więc to polska pisownia określająca bilion czyli 1 oraz 12 zer. Czyli zarabiając milion złotych dziennie, miliarderem stanę się w niecałe 3 lata a bilionerem w 2739 lat, szybko (
@fatabil1ty: nie trzeba być skrzywdzonym. Mlm jest strasznie irytujący dla zwykłych ludzi, bo są zaczepiani przez mlmowców (w tym osoby z rodziny). Rozmowa na argumenty jest bezsensowna, a przy okazji dostaniesz kilka śmiesznych łatek "zazdrościsz", "masz zamknięty umysł" itd. Ja nigdy w tym nie byłem, nikt bliski nic przez to nie stracił, a mlm #!$%@? nie jak mało co, bo po prostu nie lubię oszustów.
@owocliczi: prętem po kratach, przecież ludzie takiego pokroju nie odnajdą się w normalnej pracy, więc ujadają, bo jak legnie mit bogactwa tych pozerów to wylądują na bezrobociu.
Tak samo jak te wszystkie Cios'y czy cioty które gardzą i naśmiewają się z ludzi pracujących w żabce, gdzie sami nie przepracowali uczciwie dnia.
@owocliczi: prosze o przyjrzenie sie firmie nu skin. Od dawna obserwuje pojedyncze osoby i oczywiscie wszystko sie pokrywa. Najbardziej #!$%@? mnie elite milionaire club. No i szczyt #!$%@? czyli nourish children. Nagabywanie na zakup kaszek dla dzieci z malawi z gigantyczna marza. Przykladowe profile: luiza kowalczyk vel kowalska
@owocliczi: ja pamiętam MLM'y platform cyfrowych kilkanascie lat temu. Przepracowałem w takiej całe 5 dni, to było w marcu 2010.

Schemat działania: wywózka gdzieś na głęboką prowincję i puszczenie "agentów" by łazili od domu do domu i wciskali abonamenty Cyfry+ czy innej N-ki (teraz to NC+)
Podłączenie u domokrążcy kosztuje dużo, od 500 do 1000 zł (w punkcie cyfry 99 zł opłaty aktywacyjnej - ale punkt daleko)
Umowy są niekorzystne, pakiety