Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@irolslozok:

@WyzwolonaPodrozniczka no bo twoj idealny partner to taki co bedzie tolerowal jak sobie przed calym swiatem opowiadasz jak sie jarass innym hopem no zajebiscie musisz miec w glowie

Nie, mam udawać, że tylko jeden chłop jest dla mnie atrakcyjny i jest nim mój mąż xD A innych przystojniaków nie zauważam xD To, że powiedziała, że ktoś jest w jej mniemaniu atrakcyjny nie znaczy, że od razu musi z tą osobą
  • Odpowiedz
@km00787: dlaczego to się dzieje ostatnio. Kiedyś media, pudelki i inne gowno portale zniszczyłyby takie dziewczyny od
Góry do dołu, za jakies ciabaty byłaby ogolno Polska afera? A co jest teraz?
Brawo dziewczyny za odwagę! Tak trzymać!
Jakaś celebrytka pokazuje #!$%@? na onlyfansie? Super! Wolnosc! Swoboda! NIE ZA LE ZNOSC
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ty mówisz o własności, a ja powiem o szacunku do partnera. Rozumiem, że Twoja druga połowa mogłaby bez słowa protestu z Twojej strony jechać spotkać się z kobietą o pięknych oczach i jeszcze wrzucać z tego tytułu posty w internecie. Nie protestowałabyś , nie miała z tym problemu tylko dlatego że nie jest Twoją własnością? litości....
  • Odpowiedz
@km00787: pi@#olisz tam. Ja, jak zakocham się w oczach jakiejś Tatiany na tinderze to też robię instastory i jadę się z nią spotkać i poprzytulać, a moja różowa mimo "szpileczki zazdrości" nic nie mówi, bo tak przecież wygląda normalne życie w ZDROWYCH ZWIĄZKACH. Bardzo kocham swój różowy pasek, więc oczywistą i naturalną sprawą jest, że spotykam się z dupami na lewo i prawo, bo jestem wolnym człowiekiem, a jej nie jest
  • Odpowiedz