Wpis z mikrobloga

Pograłbym w coś na komputerku, ale nie wiem w co, wszystkie giery są dla mnie juz nudne.

Tęsknie za zwykłymi mmorpg, jakimiś privami metina, cos żeby pogadac spokojnie z ludźmi, pohandlować, poexpic, bez żadnej presji otoczenia czy coś. Tak żeby wyłączyć trochę mózg.

#gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@PawMad tibia nigdy mnie nie przekonywała do siebie, nie wiem, może kwestia tego ze jestem #!$%@? i nie umiem na tyle angielskiego żeby wszystko rozumieć
  • Odpowiedz
@SADhonda: A w Gotyczka grałeś? Jak nie to zagraj sobie. A jak grałeś, to zagraj w modyfikację New Balance do Nocy Kruka, która ma dosłownie vibe single playerowej gry MMO. Modyfikacja ma fabułę napisaną kompletnie na kolanie, więc nawet można olać czytanie dialogów, i sobie czytać w solucji gdzie iść i co zrobić, jak w starych MMO.
  • Odpowiedz
  • 0
@bary94pl Jak było się małym, to coś tam się grało, ale wtedy w moim sercu królowało D2 LoD.

Rok temu próbowałem grac w Gothica i system walki mnie tak #!$%@?.il, ze odpuściłem. Identyczna sytuacja jak chciałem zagrać w AC2. Mimo, ze kiedyś przeszedłem od deski do deski.
  • Odpowiedz
  • 1
@youknowthisxd Dość szybko się denerwuje. Ostatnio wypalam się z grania w rocket league bo już rzucałem padem.

Nie wiem. Chyba po prostu wciągnę znowu tiry, wyciągnę kierownice i będę jeździł z bułkami i innymi gownami.
  • Odpowiedz
@SADhonda: odpal runescape, ja wpadlem tylko na chwile i zostalem na dluzej, chociaz ciezko mi przezyc ta #!$%@? grafike i styl grania ale jako rpg jest zajebiste, i to mnie wciagnelo c:
  • Odpowiedz