Wpis z mikrobloga

@Skorvez_957_: dlaczego ktoś ma wziąć ludzi, zapłacić im za zbiory i komuś innemu coś rozdawać? i dlaczego rolnicy tak mają robić? dlaczego producenci samochodów nie rozdają samochodów dzieciom w szkołach?
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: jeśli już ma się zmarnować to lepiej rozdać na festynach czy dzieciom niż wyrzucać i nie tylko chodzi o jajka bo rolnicy do często nie szanują zwierząt czy warzyw są pazerni więc mają co mają to takie niechrześcijańskie a tyle się mówi żeby nie wyrzucać jedzenia pół żartem pół serio ale i tak rolnicy nie są najgorszą grupą bo nie wszyscy zachowaliby się jak ostatnie świnie
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: co ty #!$%@? typie xD jakie chrześcijańskie, jak sie coś nie opłaca to sie tego nie zbiera, a nie zapożycza się i dokłada, żeby komuś rozdać, jak komuś coś rozdasz to tym bardziej tego nie kupi w sklepie, więc jeszcze mniej się sprzeda i cena jeszcze bardziej spadnie, zbankrutują kolejni...
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Nie chodzi o by rozdawać za darmo ale o konkretne przykłady kiedy rolnicy wiedzą że kiedy niestety to często wolą wyrzucić na ulicę niż rozdawać po szkołach czy festynach żeby się nie zmarnowało lepiej komuś dać niż wyrzucić to taki ludzki odruch.
Pozują na pierwszych świętych głosują na PIS (a w kościele uczą żeby nawet bułki nie wyrzucać) no to mają pis jeśli mam coś co nie jest mi potrzebne
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_ na jaką ulice? to były marginalne przypadki mające na celu pokazanie problemu...
kto udaje swietego ten udaje, wiekszosc ma to w dupie, mieszkańcy wsi to w wiekszosci nie rolnicy obecnie...
w czasie protestów i rozdawane były jabłka i wysypywane na ulice, a ty sie zesrales o ten jeden raz kiedy wysypali pare skrzynek xD
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: nie chodzi o ogólność o a pojedyncze przypadki kiedy rolnicy wyrzucają demonstracyjnie warzywa i owoce na ulicę zamiast pokazać się z dobrej strony i rozdać w tych przypadkach ludziom żeby chociaż ktoś mógł z tego skorzystać a potem się dziwią że ludzie mają rolników za pazernych jak ja nie mogę mieć to nikt nie będzie miał
  • Odpowiedz