Wpis z mikrobloga

#smartfony #telefony #elektronika #realme dzisiaj przypadkowo zauważyłem, że odkleił mi się wyświetlacz od telefonu XD nie wiem jak to się stało, ale jak obrócę telefon ekranem do dołu to wyświetlacz normalnie z jednej strony się odkleja i wisi, jak używam go normalnie to jest wszystko okej, dotyk działa perfekcyjnie. jakiś sposób na przyklejenie go czy coś takiego?
  • 12
@DaxLer: jak chcesz porządnie to oddaj do serwisu to Ci zdejmą i przykleją porządnie.
Samemu ryzykujesz że rozwalisz ekran ale ogólnie potrzebujesz opalarke i nowy klej.
Jak chcesz byle jak (i nie planujesz już nigdy naprawiać tego telefonu) to kropelka tam gdzie odpada i do przodu.
@xdTM: telefon mam półtora roku i planuje za jakiś czas wymienić. mówisz że kropelka nie wpłynęła by na to jakoś źle? Wiesz chodzi mi najbardziej o dotyk
@Kryspin013: why


@xdTM: bo jest inwazyjna, jej opary wejdą w ekran a do tego jak coś #!$%@? to będzie nie odratowania. Do tego kropelka będzie #!$%@? trzymać bo sama w sobie łatwo się kruszy i jest nieeleastyczna a do tego #!$%@? trzyma się szkła i plastiku.

Są specjalne kleje do obudów smartfonów, nie są drogie a jak coś się #!$%@? to można poprawić, więc nie wiem po #!$%@? ryzykować z
@Kryspin013: po to ryzykować żeby móc je kupić w 5 min w najbliższym sklepie vs w specjalistycznym albo przez neta.
Ale jeśli jest tak jak mówisz to masz rację a ja #!$%@? się znam