Wpis z mikrobloga

@massh: Może dobiegł już po Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą autentycznie nie jestem w stanie zrozumieć u ludzi ich chęci posiadania i szpanowania dobrami materialnymi. Całe te mlmy bazują na mamieniu ludzi obietnicą wzbogacenia się - posiadania sportowych aut, jeżdzeniem na zagraniaczne wakacje. Wszystko po to żeby wrzucać foty na fejsa, insta czy robić filmiki na tiktoka? Rozumiem kupić sobie domek czy nawet wille w
  • Odpowiedz
@fiddle: to są elementy mające wywołać określone (pozytywne) emocje u odbiorcy i wpłynąć na decyzję o przystąpieniu do MLM. No bo przecież konkretnymi argumentami nie da się przekonać, bo ich nie ma. A że prosta gawiedź reaguje na takie rzeczy to je stosują.
  • Odpowiedz
@fiddle: dokładnie tak, wzbudzenie zazdrości i podziwu to jest główny powód takich zachowań. Ludzie wchodzący w mlm i ogólnie ci pragnący życia "na bogato" to często ludzie z biednych rodzin, albo środowiska w którym zawsze czuli się niedowartościowani. Wychowali sie w ciągłej walce o przeżycie, bo w domu rodzice ledwo ciągnęli od pierwszego do pierwszego, jednocześnie obserwując bogate życie innych ludzi, kiedyś w tv teraz w internecie, no i w dorosłym
  • Odpowiedz
@massh: @thority @fiddle @v-tec @Keiosss
Jeśli was to interesuje to średnio sie jego losy potoczyły. parę lat temu zatrudnił się na infolinii millenium (czy dalej tam jest nie wiem). Niestety nie chciał mi powiedzieć czy dalej sie czuje zwycięzca jak go o to zapytałem XD. W każdym bądz razie słabo sobie radził w sprzedaży kredytów.
  • Odpowiedz
@massh: jakos w 2015 dorabiałem sobie na studiach w call centrer Cyfrowego Polsatu (przedluzanie umow na TV, sprzedaz internetu Plusa) i któregoś wieczoru miedzy rozmowami slysze TEN glos z boksu naprzeciwko, wstałem, patrze twarz znajoma, podbiłem do listy z moim teamem, wyguglowałem nazwisko nowego i trafiłem na jego blog o dązeniu do sukcesu i zarabianiu dużych pieniędzy i to rzeczywiscie był on :D Niestety nie miałem okazji go lepiej poznać, bo
  • Odpowiedz