Wpis z mikrobloga

faktycznie fatalne


@makrel_gieldowy: On jakby ubrał żonobijkę to też wyglądałby zajebiście. Wrzuć takie zdjęcie kogoś z przeciętną mordą i ciałem.

Inna sprawa, że to akurat całkiem przyzwoity model bo te z krótkim rękawem normalnie mają workowate rękawy. Ta ma szycie bardziej w stylu normalnym koszul.
  • Odpowiedz
  • 1
@zimowyporanek: Mam ustawione 30km i szukaj osób tylko w tym obszarze ;)

Poza tym jak ktoś Cię polubi a ty wyświetlisz profil dużo później i ta osoba się przemieszcza to dystans też się zwiększy i pominie tą regułę, zaś same kilometry są płynne cały czas u każdego w zależności od lokalizacji.
  • Odpowiedz
  • 28
@ChempyTuj

@r5678: ja troche ją rozumiem, koszula z krótkim rękawem to jak krawat z gumką - jak masz wiecej niż 13 lat to wygląda kiepsko.


Tymczasem we Włoszech, dyskusyjnej stolicy europejskiej mody, wcale nierzadki widok. Musimy im chyba powiedzieć, żeby się w końcu ogarnęli.
  • Odpowiedz
No pewnie, koszula z krótkim rękawem to źle, pewnie krótkie spodenki to też źle bo jak jest 35° to chłop ma się gotować bo jakaś baba tak uważa mając 37 lat strzelająca z pestek #!$%@? z czereśni.
  • Odpowiedz
@miku555: jaki #!$%@? początek kariery xD? On miał wtedy 38 lat i zagrał już choćby w „Monachium” Spielberga albo „Layer Cake”
Po drugie to jest kadr z filmu xD co ty myślisz, ze craig se tak przyszedł na plan a reżyser tylko krzyknął „dawaj na plan, kręcimy #!$%@?” xD?
  • Odpowiedz