Wpis z mikrobloga

#projektory #kinodomowe #video #technologia #kino #zrobtosam #dyi
Chcialbym zrobic sobie custome made ekran projekcyjny do salonu aby mozna bylo go latwo chowac i montowac. Waga gotowej rolety to 10kg i dwa haczyki ale mam sufit z 2 plyt gk na drewnianym ruszcie i obawiam sie troche ciagniecia w dol takiej rolety tak ze mam inny pomysl.
Baner reklamowy PCV blackout, nadrukowana czarna ramka klasycznie i rekaw u gory i na dole a do rekawow wsuwane belki z drewna Ø22 do usztywnienia i naciagniecia. Po zrolowaniu mam po prostu dwie dlugie belki do skitrania. Waga takiego setu to niecale 5kg. Ekran ma byc 120" 16:9. Co myslicie o takim rozwiazaniu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@fishery: ogolnie po zakonczeniu seansu chce miec czysty sufit, co najwyzej haczyki, juz i tak pod sufitem wisi projektor ale nie rzuca sie w oczy a taki kloc 120 bedzie widoczny no i jeszcze trzeba ciagnac kable. Ma byc prosto i czysto :) obecnie mam strech jakis z amazona ale nie da sie go rozciagnac tak aby byly proste rogi
  • Odpowiedz
  • 0
@ksiak: zona by mnie pogonila :D niestety musi byc cos malo inwazyjne stad pomysl na baner pvc lub rollup, tylko z rollupem problem z jego waga
  • Odpowiedz