Wpis z mikrobloga

Narzekać na transfer Wiplera - gościa, który był najbardziej wolnościowym posłem I kadencji rządów PiS. Z którego to PiS odszedł w szczycie popularności partii, bo nie zgadzał się na lewicowe odchyły.

Samemu głosować na Tuska, który chce wprowadzać 800+, którego partia głosowała za WSZYSTKIMI socjalnymi pomysłami PiS. Na Tuska, ktory wprowadził do Europarlamentu komunistycznych kacyków, w tym Millera, który jest bodaj najwyższym stopniem, żyjącym dygnitarzem PZPR (a przy tym ciągle spamować Piotrowiczem, jak upośledzony).

Cały Wykop znowu zasrany jakimkolwiek ruchem Konfederacji.

Taki wygląd wasz, Tuskoidy

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka
Kapitalista777 - Narzekać na transfer Wiplera - gościa, który był najbardziej wolnośc...

źródło: IMG_20230725_184844

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Człowieku, ty jesteś konfiarzem, gdybym nie miał wyboru ja już bym prędzej na PiS zagłosował niż na was, przestań się kompromitować i dotknij trawy...
  • Odpowiedz
@look997: W sumie to odszedł. I to w czasie, gdy PiS szedł po władzę. Nie spodobało mu się skręcanie PiS w lewo:

- PiS jest nadzieją dla wielu Polaków. Jarosław Kaczyński jest nadzieją dla wielu Polaków, ale bardzo wielu z nas chce szukać tej nadziei gdzie indziej, bardzo wielu z nas czeka na poważne zmiany w polityce. Chcę być osobą, która rozpoczyna te zmiany, która rozpoczyna budowę nowego, republikańskiego ruchu politycznego.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: O #!$%@? jaki odpał xD Bicie pokłonów na część wiplera, który zdefraudował hajs fundacji i toczy się w tej sprawie postępowanie, wypłynął przy kolejnej próbie defraudacji setek milionów złotych z NCBiR w raz z innymi pisowczykami, a ponadto kuma się z taką śmietanką pisowskiej zgnilizny jak mejza czy borniczuk.

A jako kropkę nad i uderzasz w Milera, który nas dzięki bogu wprowadził do UE i m. in własnie niemu zawdzięczamy
  • Odpowiedz