Wpis z mikrobloga

To chyba prawda. Na tinderze i badoo znajduje się wszystko co najgorsze. Po 8 latach posiadania konta na tych portalach powoli zaczynam rozumieć, że nikogo "normalnego" tam nie spotkam. Totalnie nie ogarniam myślenia tych osób. Na przykład jak laska ma bezsensowne tatuaże na wierzchu, to z reguły też nie ma zdrowego kontaktu z ojcem, jakaś dziwna reguła, która raczej nietrudno dostrzec.
Do tego co ja z kimś nie piszę to wszystkie te dziewczyny jakieś są tolerancyjne i biada jak ty nie jesteś, od razu zwyzywają i usuną parę, gdyż źle by się czuły przy kimś nietolerancyjnym. Skąd się wzięła ta durna moda na tolerancję i nie wchodzenie innym w drogę?
Czy tolerancja to coś dobrego? Czy należy tolerować szkodliwe dla społeczeństwa zachowania, gdyż jak to mówią kobiety "zajmij się swoim życiem"?
Rozumiem tolerować czyjąś religię, jeżeli nie jest szkodliwa dla innych, i nie robić takiej osobie problemów, ale czy mamy tolerować imigrantów którzy przyjeżdżają tylko po socjal i by wprowadzać swoją kulturę wśród nas? "Nie przeszkadza mi to, niech przyjeżdżają jeżeli u nas im dobrze"
Czy powinniśmy tolerować polityków, którzy skłócają ludzi przeciwko sobie i czerpią z nich korzyści?
Czy mamy tolerować osoby, które namawiają 4 latki do zmiany płci, wmawiając im, że źle się czują w swoim ciele? Litości, jak dziecko może stwierdzić coś takiego. Dziecko które dopiero poznaje świat i nawet nie wie po co mu to coś między nogami. "No jak to dziecko stwierdza, że się źle czuje to niech zmieni płeć, nie widzę w tym nic złego"
Jak pytam, czy dziewczyna mogłaby być w związku z osobą transpłciową, to "pewnie, jeżeli bym ją kochała, to co za problem?". Jak pytam czy takie osoby powinny konkurować z dziewczynami w sporcie to odpowiadają "no pewnie, a czemu nie, skoro są kobietami? Niech wygra najlepszy." Czy te osoby naprawdę nie rozumieją, że wpuszczenie takich osób do sportu to śmierć sportu kobiet? Jakby traktować transa jako kobietę, to nie byłoby kobiet ani w sporcie ani w robocie, bo są one zwyczajnie słabsze pod każdym względem od mężczyzny.
Można by stworzyć specjalną kategorię dla takich stworzeń, ale nie, bo "No wiesz, ale nie można tak zrobić bo te osoby poczułyby się wyalienowane"
W sumie nie wiem napisałem co miałem w głowie, jak widać niewiele. Jestem prostakiem i prymitywem, osobą odrzucającą i nietolerancyjną. Nazwałbym siebie nawet idiotą. Widzę siebie jak mnie widzą inni, może i napisałem bzdury ale mam prawo do wygłaszania swojej opini i zadawania pytań, jeżeli fizycznie one nie krzywdzą nikogo.

#logikarozowychpaskow #tinder #badoo
  • 7
@samotnypies: Jeżeli chcesz rozmawiać z kobietą to musisz zapomnieć wszystkiego czego się w życiu nauczyłeś i zniżyć do poziomu nastolatka i wtedy możesz rozmawiać. Polityka, religia i problemy świata to tematy zakazane. Musisz się przed rozmową ogłupić, pooglądaj jakieś koty albo śmieszne obrazki i do tego nawiązuj w rozmowie. Kobieta nie jest i nigdy nie będzie dla ciebie partnerem do dyskusji. Komunikacja z kobietą służy tylko do jednego - żeby zrobić
@samotnypies w dużej mierze się z Tobą zgadzam, niestety ale kobiety często tracą tyle energii na to, żeby kupić ciuchy, z obić paznokcie, obejrzeć filmik jak się umalować i tym podobne, że na "prawdziwe zainteresowana" brakuje już czasu, co skutkuje konsumpcja jakiś gówno treści z portali, toktokow czy innych wątpliwych źródeł wiedzy.

Co do portali, to miałam jakieś konto chyba z 10 lat temu, wtedy był już ostry rak, ale widzisz to