Wpis z mikrobloga

Białe kobiety nabierają obrzydzenia do słabych genów europejczyków i wolą spłodzić silne i zdrowe potomstwo z czarnymi bullami. Przyszłość białych kobiet to mieszanie się z męskimi przedstawicielami czarnej nadrasy, białę beciaki i ich słabe geny są skazane na wyginięcie.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #mokebe #cuckold
tylkoponsfw - Białe kobiety nabierają obrzydzenia do słabych genów europejczyków i wo...

źródło: 346293555_549549924035485_2546877041741338291_n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Dziecko nie będzie miało jasnej skóry, niebieskich oczu i blond włosów będzie miało wszystko w kolorze gówna.


@Paragon_Shepard: #!$%@?, jak czytam takich frustratów to aż mam ochotę strzelić sobie czarnego bajtla xD

btw. blondynów (w różnych odcieniach) w pl to może jest ze dwadzieścia procent, to co ty bierzesz za blond to farba do włosów xD
  • Odpowiedz
tysiące lat czystości krwi zachowywanej przez jej przodków poszły na marne bo zachciało jej się spłodzić mieszańca z mokebe.


@Paragon_Shepard: "czystości krwi" zachowana bo ich szlachcic nie wypuszczał poza wioske i kazał odrabiać pańszczyzne xD
  • Odpowiedz
@Cadfael: czarny to on nie będzie tylko brązowy a jeśli blondynów rzeczywiście jest tak mało to czy nie powinni oni szanować tej rzadkiej cechy i czy nie powinno im zależeć na jej przekazaniu potomstwu? To co ty nazywasz frustracją ja postrzegam jako zdrowe podejście do tematu rasy, nie widzę problemu w tym że kocham swój kolor skóry i chciałbym aby moje dzieci były podobne do mnie.
  • Odpowiedz
@Paragon_Shepard: jak biała skóra to jedyne czym możesz się poszczycić to genów raczej nie sprzedasz xD

a jeśli blondynów rzeczywiście jest tak mało to czy nie powinni oni szanować tej rzadkiej cechy i czy nie powinno im zależeć na jej przekazaniu potomstwu


nie, normalni ludzie nie dobierają się w pary w ten sposób xD
  • Odpowiedz