Wpis z mikrobloga

Jako że temat wraca jak bumerang zróbmy ranking dla potomnych.
Parametry powiedzmy najbardziej przeciętne: min. 200Mb/s, bez limitu danych, budynek wielorodzinny, opcja bez telewizji, ceny brutto:
1. Data com 200/50 Mb/s - 29,99 zł.
2. Citynet 300/100 Mb/s - 36,9 zł.
3. Skyware 200 Mb/s - 49 zł.
4. Voice net 300/60 Mb/s - 49,99 zł.
5. Multimedia 450 Mb/s (+TV) - 59,99 zł.
6. Vectra 450 Mb/s (+TV) - 59,99 zł.
7. Orange 300 Mb/s - 65,01 zł.
8. OST Tyczyn 200/20 Mb/s - 70 zł.

Czekam na aktualizacje i propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rzeszow #internet
  • 12
  • Odpowiedz
@tuschescu miałem internet od data.com i były duże przerwy w dostępie internetu i w obsłudze nikt nic nie wiedział :D
teraz mam skyware który chce umowę i jakies dziwne kruczki sa w niej zawarte ale przynajmniej internet działa
  • Odpowiedz
  • 0
Tylko nie data.com. Było u mnie w firmie i przerw sporo a na infolinii nikt nic nie wiedział.
Skyware ok ale tanio to już było ;)
  • Odpowiedz
@tuschescu multimedie i vectre odradzam, niepostrzeżenie myk 40 proc abonament do góry, bo waloryzacja, bo utrzymanie łącza, bo masturbacja inflacja, i co ciekawe zerwać umowy nie można. Jest dużo skarg w Polsce na tych cwaniaków, jedna karę już dostali ale co tam kara paruset kola dla monopolisty, obecnie toczy się postępowanie o naruszenie praw klienta. Więc z daleka radzę, poważnie, poczytajcie na ich fanpage na fb np nim moderacja wyusuwa, na 100
  • Odpowiedz
Będę się wprowadzał na osiedle prymasa i widziałem, że Skyware się tam reklamuje, brać to czy jest coś lepszego z tej listy jakby było dostępne? xD
  • Odpowiedz
@tuschescu: Jeszcze RES.PL światłowód, ja korzystam i nie mam zastrzeżeń.
...ale wiesz, że to zestawienie nie ma sensu, bo na różnych osiedlach ta sama firma ma inną ofertę?
  • Odpowiedz
@grz_strupek: zgadzam się, że multimedia to nie jest najlepszy wybór... Ale wiesz, ludzie głównie komentują wtedy gdy im się cos nie podoba, a rzadko gdy są zadowoleni, bo jak są zadowoleni to uważają, że tak ma być. Juz dawno przestałam zwracać uwagę na opinie w googlach.
  • Odpowiedz