Wpis z mikrobloga

Uwielbiam przełom lipca i sierpnia, okres tych paździerzowych faz pucharów, liczenie współczynników, dyskusje na temat szans z pasterzami z Malty i Islandii. Od czasów kamiennej Konwiktorskiej, komentarza Jacka Jońcy i Tomasza Jasiny, do czasów stadionów na europejskim poziomie i potężnego Bora w TVP, od dzieciaka do starego konia, to dla mnie niezmiennie najlepszy okres w całym piłkarskim sezonie xD

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
  • 9
  • Odpowiedz
@Bardamu
Mam to samo. Jeszcze jak ziomkom powiesz, że wieczorem oglądasz mecz, oni zdziwienie że jaki mecz. Uświadamiasz ich, że Raków gra o LM to komentarze w stylu "aaaa zapomniałem, że ty to oglądasz", "prawdziwy koneser" xD Tymczasem to po reprezentacji jedyne mecze kiedy serio kibicuję jakiejś drużynie, a nie po prostu oglądam mecz dla walorów piłkarskich jak przy LM, gdzie mi zwisa tak właściwie, który gigant w tym roku wygra z
  • Odpowiedz
@Bardamu: Każde wakacje spędzałem na wsi z telewizorem z 3 kanałami, wyniki odświeżałem sobie na telegazecie, to był wtedy mój flashscore. Następnego dnia kupowałem sobie w wiosce obok Przegląd sportowy żeby poczytać o meczu polskiej drużyny z jakąś kazachską drużyną xD. To były piękne czasy
  • Odpowiedz