Wpis z mikrobloga

Która aplikacja do fakturowania najlepsza?

Miałem w infakcie, ale jak patrze na opcje przedłużenia to polecieli w kulki z tym cennikiem i limitami na dokumenty, a nadal nie dodali obsługi wysyłania ZUS DRA z poziomu aplikacji. Obsługa klienta to też jakaś pomyłka.

#ksiegowosc #infakt #ifirma #wfirma #jdg #dzialanoscgospodarcza

Która aplikacja do samodzielnego prowadzenia księgowości?

  • nie wiem 23.1% (15)
  • infakt 36.9% (24)
  • wfirma 13.8% (9)
  • ifirma 7.7% (5)
  • żadna z powyższych (napisz w komentarzu) 18.5% (12)

Oddanych głosów: 65

  • 6
  • Odpowiedz
@ly000: Wszystko się zgadza. Infakt jak Tesla. Mimo że ma swoje oczywiste wady, a inne serwisy bez tych wad są tańsze to mimo wszystko Infaktu używa sie przyjemniej.
  • Odpowiedz
ale po co Ci ZUS DRA? Kwestia jaki pakiet masz - jeśli program i sam się rozliczasz to może, ale mi to i tak księgowa klika - widocznie ręcznie przez ZUS. Ja tylko załączam faktury i patrzę jak się zmieniają wykresy - a te imo infakt ma najprzyjemniejsze (skrót myślowy - chodzi m o cały UI)
  • Odpowiedz
A odpowiadając na pytanie o aplikacje to też miałem ten dylemat 2 lata temu i do dziś kojrzystam z InFakt:
- genialny, bo przejrzysty i intuicyjny interfejs zarówno dla wersji mobilnej jak i webowej
- możliwość integracji z rachunkiem via Banqware (podgląd i prognoza salda, automatyczne odhaczanie faktur)
- mnogość opcji personalizacji księgowania (od wyglądu faktur po formaty, automatyzacje płatności, harmonogramy)
- skanowanie faktur kosztowych telefonem (genialna i wygodna sprawa - jedno
cebula12klocuch13 - A odpowiadając na pytanie o aplikacje to też miałem ten dylemat 2...

źródło: inn

Pobierz
  • Odpowiedz
Również jestem klientem inFaktu przez kilka lat, ale cennik już staje się kosmiczny jak na dosyć prostą księgowość. Rozważam zmianę na iFirma.
  • Odpowiedz