Wpis z mikrobloga

Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk jak na razie.

Nie wiem, czy przebije mój ukochany Dark — gdzie po obejrzeniu ogarnął mnie smutek, że już nigdy nie obejrzę nic lepszego i wszystko już zawsze będzie banalne. Ale jest światełko w tunelu. Jest mega potencjał po 1 sezonie, a ma być ich podobno 5.

Do tego — tak jak Dark właśnie — serial jest absolutnie prześlicznie nakręcony.

Ktoś dobrze napisał że gdyby Rozdzielenie było dostępne na Netflixie to by rozbiło bank. A tymczasem w Polsce mało kto w ogóle o tym serialu słyszał.

Mocno polecam

#lost #rozdzielenie #oswiadczenie #seriale #netflix #appletv #dark
PeterGosling - Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk j...

źródło: 0_severanceapple

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@PeterGosling: @Blaskun też właśnie chciałem polecić Stamtąd, bo idea serialu jest najbliżej Zagubionych z seriali jakie znam. Tylko że sam serial ma pierwszy sezon rewelacyjny, to drugi wg mnie o wiele słabszy
  • Odpowiedz
@PeterGosling: nie no 1899 to ja miałem wrażenie, że oni robią WTF za WTF. Jeszcze nie zdążyłem oswoić się z poprzednim, a już 2 następne były. To nie jest ogólnie złe, ale z umiarem. Tam, w którymś momencie po prostu zacząłem wzruszać ramionami zakładając, że nikt nie oczekuje ode mmie, żebym cokolwiek zrozumiał
  • Odpowiedz
@PeterGosling: genialny jest Czarnobyl, Gra o tron, Fargo, Better call Saul, ostatnio From, naprawdę trzyma w napięciu horror,
Severance że sci-fi jest bardzo dobry, ostatni odcinek rozbija bank, tak samo w 1899 gdzie ci z Dark to robili, sci-fi najlepszy dla mnie to Legion 2017 z nieliniowa fabuła, tam się tyle dzieje że wyłączasz mózg i tylko oglądasz bo nie da się tego zrozumieć na zdrowy rozum, kompletne oczyszczenie
kanabiss - @PeterGosling: genialny jest Czarnobyl, Gra o tron, Fargo, Better call Sau...
  • Odpowiedz
@nairamk: samo Severance i Foundation przebija ofertę Netflixa, wiec o czym w ogóle mówimy.
A wkrótce Killers of The flower moon.
Apple TV to ostatni bastion normalnych produkcji bez wciskania siermiężnej propagandy.
  • Odpowiedz
swoja drogą co jest na tej platformie, że abonenci nie czują się wyd@#$ni płacąc abonament ;)


@nairamk: to jest właśnie najlepsze, tam dosłownie nic nie ma xD serio, kilka seriali na krzyż (choć trzeba przyznać że ta garstka tych, które są, trzyma poziom). No i jeszcze są filmy i to całkiem sporo, tylo musisz za nie jeszcze dodatkowo zapłacić xD top kek, w życiu bym nie wydał na to kasy. Aaaale
  • Odpowiedz
@Marmite to bardziej platforma na zasadzie wykup raz obejrzyj i na jakiś czas zapomnij. Ja jechałem na samych promocjach długi czas (złota cebula). No ale te kilka seriali jest naprawdę dobrych (silos, rozdzielenie, all for mankind, ted lasso). I jakbym to miał cyknac w miesiąc czy dwa to bym nie żałował wydanej kasy.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Aktualnie showrunnerzy maja miedzy soba maly kryzys do tego stopnia ze musieli zatrudnic jakas wielka glowe ktora zrobi porzadek, bo produkcja drugeigo sezonu idzie mizernie
  • Odpowiedz
@hosearkadiomorales: no i ja tak samo z niej korzystam, Najpierw 3 miesiące dla posiadaczy LG, teraz 2 miesiace dla powracających, za parę miesięcy znowu coś wpadnie. Zdążyłem obskoczyć kilka seriali i praktycznie każdy mi się podobał. I jakoś to się kręci, ale zapłacić to bym za to nie zapłacił, chyba że na pojedyncze miesiące z raz albo dwa do roku.
  • Odpowiedz
@WpiszecokolwiekPDW: nie znam wiedzmina, nigdy nie ogladalem i w to nie grałem, nie jestem po prostu tego fanem. Prawda jest taka, ze apple zadko wydaje ale jak już wyda to wyda naprawde dobry serial. Ignorancie...
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy przebije mój ukochany Dark — gdzie po obejrzeniu ogarnął mnie smutek, że już nigdy nie obejrzę nic lepszego i wszystko już zawsze będzie banalne


@PeterGosling: Jak dla mnie Dark powinien się skończyć na pierwszym sezonie. Był naprawdę świetny, mega tajemniczy, pokręcony jak nie wiem co, gdzie przy próbie ogarnięcia "to który #!$%@? jest synem kogo" mózg zaczynał się przegrzewać, drugi to już takie 8/10, czyli jest bardzo dobrze,
  • Odpowiedz