Wpis z mikrobloga

Jestem załamany tymi Polskimi kobietami. Dramat, nie da się nikogo normalnego poznać do trwałego i szczęśliwego związku.
Założyłem konto na fb dating, jest lepszy niż jakieś badoo gdzie pełno botów, starych kont i za wszystko trzeba płacić. Sympatia może i była dobra ale kiedyś, obecnie to dinozaur jak nasza-klasa swego czasu. Tu przynajmniej płacić nie trzeba bo człowiek jest produktem. Chyba każdy wie na czym zarabia fb. Przewaga to to że, dostaje się powiadomienie na profilu że, ktoś napisał + opasce bądź zegarku sportowym jeśli ktoś takowy posiada i ma wszystko ze sobą sparowane.

Ale też ostatnio pełno botów podających piszących po angielsku pierdy i podających zagraniczne numery whatsApp (wiadomo scamy).
Dużo kobietek pisze po parę dni ale jak podasz numer to nie dzwonią (ale pisać dalej piszą) inne nie chcą przejść na mess (wygodniej i szybciej pisze się z lapka niż tel i nie ma autokorekty wiecznie przekręcającej wyrazy przez co co chwilę trzeba coś poprawiać bo jakieś głupoty wychodzą). Inne po paru dniach ghostują bo pewnie zaczęły pisać z kimś innym albo znudziły się pisaniem z milionem typów na raz.
W większości nudne jest to pisanie bo z każdą wygląda to podobnie ale znalazła się taka z którą mega ciekawie się pisało, miała podobne zainteresowania, również lubiła uprawiać sport. Pokazywała co tam w kuchni robiła, jakieś pojęcie o diecie też ma, prawko, autko i bez dzieci przed 30-stką. A jak wiadomo później mało czasu na poznanie bo ciśnienie z racji ryzyka - ciąża geriatryczna. A to nigdy nic dobrego, bo jednak trzeba się dobrze poznać to zajmuje czas itd...

I tak sobie piszemy, Justyna bo tak miała na imię, napisała że, fajny jestem i ciekawy w odróżnieniu do innych typów bo zwykle wysyłają jej tandetne wierszyki typu na górze różne na dole fiołki... Gdzie taka piękna się uchowała sama. Aż jej się niedobrze robi od czytania tych głupot. Inni proponują seks albo FBW. Część przesyła zdjęcia pindola także w stanie spoczynku. Pisała nawet że, był typ co jej filmik wysłał z twarzą i do kamerki mówił "a teraz zwale sobie konia" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie dziwię się takie dzbany. Dalej pisaliśmy 7 godz non stop, myślę jest dobrze. Coś tam wysyłała foty takie kokieteryjne bo zażartowałem "oj dana, dana pokaż kolana a ja Tobie cygana" i napisała a gdzie cygan to wysłałem jej fotę swojego sprzętu który nazwałem krasnoludkiem Jeremiaszem. Tak dla beki bo Jeremiasz śmiesznie brzmi. Poszedłem w tym czasie zrobić sobie kawę i wróciłem za 15 minut.
Patrzę na mess a tam tekst "ta osoba jest niedostępna w aplikacji messenger" - jednym słowem zablokowała mnie. Zamiast poczekać to bym jej wytłumaczył że, to dla jaj było poza tym sama kokietowała też i wysłałem jej normalne zdjęcie dla jaj. Myślałem że, chciała co w tym złego ? Napisałem to mój krasnoludek Jeremiaszek 18.5 cm dł. i 16 cm obw. Rozumiem jakbym ją wyzywał albo coś chamskiego zrobił, ale pisaliśmy przez 7 h spoko to chyba już widziała że, spoko gość. Poczekałaby to bym jej to wytłumaczył. Tymczasem napisała jedynie "to już mogłeś sobie darować"

Jednak chłopaki z "przegrywu" mają rację Polki nie nadają się do relacji, w ogóle żadnego poczucia humoru ani nic. Tylko za chadami by biegały. A dobrego chłopaka to tylko olać, na apkach tylko piszą jak się im nudzi i traktują jak podczłowieka na ławce rezerwowych. Coś jak w piłce nożnej.
Ech życie jest ciężkie dla chuopa. Zamiast chwilę poczekać, spotkać się albo na tel porozmawiać. Ta zablokowała perfidnie rrrr...
Nienormalne i dziwne te baby w naszym kraju... ¯\(ツ)/¯


#przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki #zwiadowcahistorii #seks #p0lka #zdrada #rozowepaski #rozwojosobisty #rozdajo #rozbiorka #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder
Zwierz33 - Jestem załamany tymi Polskimi kobietami. Dramat, nie da się nikogo normaln...

źródło: Screenshot_2023-07-27-16-18-23-671_com

Pobierz
  • 63
  • 0
@Miguelos: A skąd miałem wiedzieć ? Przecież żartowała i wysyłała zdjęcie w szlafroku to myślałem że, chce i pokazałem jej Jeremiasza. Ech... It's over dla chuopa ( ͠° °)

Błąd zrobiłem bo gdybym wiedział jakie miała koleżanki na fb. to bym im opisał sutuację a one by dały jej znać i by odblokowała a tak to szukaj wiatru w polu. Ech... ()
  • 0
@prawiczek92: Myślałem że, załapie moje poczucie humoru a poza tym że, jej się spodoba a tu taki klops. Przecież pokazała zdjęcie w szlafroku to kompletnie jej nie rozumiem. I weź tu kobietę zrozum w tych czasach ()
  • 3
@Bubakowski: Teraz to za późno ()
Byłem ostatnio w księgarni też książkę sobie kupiłem o podrywaniu. Podobno jakiegoś mistrza z USA. Tania w sumie 120 zł. Może tam dowiem się czegoś więcej i jeszcze mi taki kolega polecał adepta, ponoć koleś jest pro kozak. Ponoć zna jakąś magiczną formułę. Typ mówił że, wystarczy pracować nad sobą a wtedy wszystko jest możliwe. Zna różne triki ale wiadomo nie