Wpis z mikrobloga

@anusiaks:

Epremki - rejestracja za darmo.


Epremki rejestracja 10 zł.

Czy nie lepiej skorzystać z tych stron zamiast kupować coś pokroju tb7 - serio ?


Tak serio, na każdej z tych stron generowanie jest manualne i musisz czekać aż ktoś łaskawie ci wygeneruje, nawet na darkbox na którym rzekomo mówią że generuje automat to na wygenerowanie pliku który coś waży czeka się X czasu. Natomiast na tb7 lub filebit, masz generowanie
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin:

tb7 10 gb - na dzień - 2,5 zł
filebit 50gb/24h/30dni - 16 zł

Tutaj płacisz co ileś a na tych stronach przeze mnie tylko raz.

Na pleaks i darkbox bardzo szybko dostaje się wygenerowany link

Najpierw policz ile ci to wyjdzie za rok a później porównaj to z darkbox / pleaks czy epremki

Na epremki darkbox czy pleaks płacisz raz a na tb7 czy filebit co chwile.
  • Odpowiedz
@anusiaks:

Tutaj płacisz co ileś a na tych stronach przeze mnie tylko raz.


To prawda, na miesiąc, ale warto.

Na pleaks i darkbox bardzo szybko dostaje się wygenerowany link


jest różnica, bardzo szybko a natychmiast, na pleaks czy darkbox może kiedyś zabraknąć ludzi którzy nie mają życia i generują i skończy się że nikt nie będzie generował, i tak jak mówie, plików które mają wysoką wagę najcześciej ci nikt nie wygeneruje
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin:

Głupie te twoje wyjaśnienia.

pleaks czy darkbox może kiedyś zabraknąć ludzi którzy nie mają życia i generują i skończy się że nikt nie będzie generowa - Jakoś jeszcze nigdy nie zabrakło.

plików które mają wysoką wagę najcześciej ci nikt nie wygeneruje a debridy czyli tb7 lub filebit, - Wygenerują

debridy czyli tb7 lub filebit, bez najmniejszego problemu będą działać, bo działają od lat - Nie prawda, premiumy jednak padło

Jak
  • Odpowiedz
@anusiaks:

Jakoś jeszcze nigdy nie zabrakło.


Chyba krótko jesteś w polskim piractwie, darkbox działa od stosunkowo krótkiego czasu a wcześniej darkw miało swoje zasady. Pleaks również działa od iluś miesiecy a wcześniej nie było nic alternatywnego, krótko mówiąc w internecie nie było podobnych rozwiązań i królowały debridy. Głupie to są twoje wyjasnienia bo są wyssane z palca, i bazują na tym co jest obecnie a nie na doświadczeniu.

plików które mają
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin:

Dobra, nie chce mi się ciebie już przekonywać - jesteś jednym z tych którzy tylko w jeden punkt patrzą i nie chcą znać innej wersji.
W świecie piractwa siedzę od 2015 roku, Miałem różne rangi na darkwarez, korzystałem z peb, i innych stron które już nie istnieją - w tym satnew które było najlepszą darmową stroną z kontami premium.

Ja nic nie wydaje i mam wszystko wygenerowane.

Chyba krótko jesteś
  • Odpowiedz
@anusiaks:

Dobra, nie chce mi się ciebie już przekonywać - jesteś jednym z tych którzy tylko w jeden punkt patrzą i nie chcą znać innej wersji.


A ty jesteś jedną z osób, która nie zna podstaw reverse psychology a jej używa (może nieświadomie), to ty patrzysz w jeden punkt i nie akceptujesz innych opcji, ja jestem otwarty na każdą, ale pokazuje ci lepszą opcję niż twoja, na co ty stanowczo mówisz
  • Odpowiedz
@anusiaks:

Ja duże pliki pobieram bezpośrednio przez konta wplk wrzucaj czy rapidgator.


Tak jak wspominałem, konta do hostów często są już wyczyszczone przez innych, trzeba mieć farta by być jedną z pierwszych osób która odkryje i skorzysta. Rozmawiamy o tym że na darkboxie nie generują dużych plików a nie jakie są alternatywy, bo to, to ja wiem.

Panie, nie tylko z tych korzystałem. Tb7, premiumy, filebit, rapideo, rapidox, pobierz biz i
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin: Autor tematu potrzebował pomocy - którą dostał. Ode mnie i od ciebie - co wybierze to już jego sprawa.

Nie ma sensu dalej się spierać, bo byśmy zaraz w polityke zawędrowali - a tam dopiero każdy ma inne poglądy.
  • Odpowiedz