Wpis z mikrobloga

Jakiś nowy samochód lub 2-3 letnie do 90-105k w którym mus to jest wysoka pozycja za kierownicą? Samochód dla starszej osoby, tak aby wygodnie sie wsiadało i wysiadało, a przy tym nie duży i nie sprawiający problemów. Tylko benzyna. Moje propozycje to nowa mokka lub yaris cross. Miał ktoś okazje w nich siedzieć, warte tej ceny?

Po zbadaniu tematu w necie, wydaje mi sie ze mokka jest lepszą propozycja niz toyota.

#motoryzacja #samochody
  • 3
@Ukradli_mi_spacje: Tutaj akurat muszę odradzić Opel Mokka jest gównem (to jest opinia jego użytkowników w postaci pewnych panów policjantów mających to auto na stanie jako służbowe) przede wszystkim to, że ''jest wysokie'' to strasznie złudne wrażenie. Bo może o ile pozycja faktycznie jest ciut wyżej to za to podwozie jest strasznie niskie na przykład i łatwo je wyszczerbić. Już lepszą propozycją byłby Hyundai I20 Active czy coś takiego (nie wiem w
Cztero0404 - @Ukradlimispacje: Tutaj akurat muszę odradzić Opel Mokka jest gównem (to...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-07-28_211801_www.google.com

Pobierz
@Cztero0404: Ty piszesz o oplu mokka pierwszej generacji a ja miałem na myśli nową generacje. Co do wysokosci podwozia to nie jest mus, auto ma miec przede wszystkim wysoko polozony fotel, a to co mi zaproponowales czy kolega wyzej to wyglada jak zwykly segment B z plastikowymi nakladkami w którym za ciula sie nie siedzi wyżej. :D