Wpis z mikrobloga

  • 2
@Rosalinea: Dodatkowo w wywiadzie Party na YT Kornelia powiedziała, że jej ocena Julki nie była bezpodstawna i mamy poczekać do końca, bo się przekonamy jaka jest, więc albo Julka rzeczywiście rzuci albo od razu kopnie Wentylowi w dupę albo Korniszon sobie coś ubzdurał i tyle
  • Odpowiedz
@deniol: Po prawej Czeczen z rozdziawijapą Wiksonem i Anką
Po lewej Maurło, żółta kiecka to Algida a niebieska Sid a między nimi Demencjusz Uszaty. Za Algidą z tyłu Kretino.
Na ścieżce Wentyl i Żulka. Howgh!
  • Odpowiedz
@deniol: o nie... nie strasz, że ten żenujący Wentyl wygra ... tez pamiętam, że były przecieki że będzie znowu 2 ... ale jako 2 para, masakra .... jedyne co to walnięcie kulą mi wynagrodzi ta żenadę
  • Odpowiedz
@deniol: nie ma wyjścia - Żulka musi jebnąć kulą - wtedy będzie RiGCz'em

@Dewasta celna uwaga, szczególnie żę rajska wyrocznia daje jej argumenty aby kula poszła w ruch

@LittleBlackBird kasa z programu nie miała wpływu na otwarcie kliniki - gm wysyła pieniądze 3-6 miesięcy od końca emicji realizowanych programów.
  • Odpowiedz
@kipman1: Nie walnie jak dla mnie. 50 tysi to nadal 50 do przodu. Dba o reputacje i będzie chciała być rozpoznawalna. Więcej i szybciej zarobi po programie na reklamach, insta itd - zostanie zapamiętana jako lojalna osoba która zniosła wentyla cała edycje. Taka Sara gówno miała, a całe zarabianie zaczyna sie tak naprawdę po programie. Klauno musiala zamknac firme, nie wiem czy calkiem, czy tylko w googlach ,bo poszedł taki hejt,
  • Odpowiedz