Wpis z mikrobloga

@MetalowyBieg: kiedys w Polsce byla silna korelacja miedzy zgloszeniami ufo, a ćwiczeniami lotniczymi. Raz w miesiacu samolot musial miec nocny lot z włączonym reflektorem. Reflektor taki konkretny, bo sluzy do oswietlania pasa w czasie lądowania. I wtedy sypaly sie doniesienia, ze dziwne światła na niebie. Jak jest koniunkcja wenus z jowuszem to też masz zgłoszeń więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
dla ciebie słowa oficera są idiotyczne ?


@kuujajor: Przypomnij mi jaki ma stopień ten "oficer"?

Oficer ma nad sobą przełożonych. Nie robi nic czego mu nie każą. Kazali mu tak mówić to mówi, proste.
  • Odpowiedz
  • 0
@kuujajor: przesłuchałem to i strasznie mi to cuchnie. Mają mieć 12 statków obcych w tym jeden nieuszkodzony, ale nie potrafią ich rozszyfrować. I tak od 1933 roku.
Co by "kosmici" mieli robić przez 90 lat? Jedyne co robią to się regularnie rozbijają, i to wszystko. To się kvpy nie trzyma.
  • Odpowiedz
  • 0
@213qwerty213: większe pół Afryki mówi po angielsku, Indie, Bliski Wschód, Australia i Oceania, a jakoś nie świeca się jak pochodnia na tej mapie.
Rozumiem o co ci chodzi ale to argument językowy, w kwestii zwłaszcza Indii, Australii i Oceanii, jest taki sobie.
  • Odpowiedz
@osetnik: nie tyle argument językowy co sam brak świadomości istnienia takiej strony jak NUFORC, u nas swego czasu większość tego obserwacji szła do nautilusa. Nie tylko 18 latkowie biegle poruszający się po internecie widzą jakieś rzeczy na niebie. W indiach tylko 13% potrafi po angielsku,w afryce niby urzędowy ale większość natywnych mówi po swojemu.
  • Odpowiedz
  • 0
W indiach tylko 13% potrafi po angielsku,w afryce niby urzędowy ale większość natywnych mówi po swojemu.

W Polsce też większość natywnych mówi po swojemu.
  • Odpowiedz