Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie pasuje. I jeszcze bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że ta cała akcja z Mazurkiewiczami to po prostu mocno dopracowany fejk.

Jak latał skrin z 4chana rozmowy z Markiem to wyzywał tam laskę od "bitch" i zadawał pytania "czemu z czarnym?" xDDD
Teraz nagle Marek broni swojego zdrowego milfa i chcę wysyłać prokurature Ziobry na wykop.pl xDDD

Podejrzewam, że skrin z rozmową i dickpickami żonki z mudżinem tak jak i rozmowa z Markiem wrzucone przez tego 4chanowca jest po prostu gr8 b8 m8. Ktoś stworzył se profil Marka, dodał jego zdjęcie w profilu takie jakie miał prawdziwy Marek na swoim FB i ten ktoś pisał sam ze sobą, co wydawało się bardzo realistyczne. Może to zrobił jakiś rodak, który ma dużo wolnego czasu...i pewnie siedzi tutaj z nami i delektuje się dramą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jeśli ja się mylę, ta akcja jest legitna i ten Marek naprawdę zaliczył taką zmianę o 180 stopni w ciągu jednego dnia to on naprawdę zasługuje na miano kukolda nie roku, a dekady.

#zdrada #p0lka #uk #zwiazki #blackpill
  • 8
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: Mnie dziwi to ze ich profile nadal nie sa poblokowane. Normalni ludzie blokuja zeby nikt nie wchodzil. Wiec albo glupi ludzie, albo specjalnie kreca inbe sami, albo po prostu tak wielkie parcie na szklo zeby pokazywac swiatu chuda dupe.
  • Odpowiedz
Mam dużo informacji na ich temat jakby co, szukałem i w końcu znalazłem jakiś wątek, specjalnie się tu zalogowałem, bo tak myślałem że to akcja wykopu z tym najazdem xd ona jest bardziej #!$%@? niż wam się wydaje xd
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: też uważam, że to jakiś eksperyment społeczny.
ale #!$%@? przegrywy #!$%@? jakies kocopoly obcym ludziom w prywatnych wiadomościach bo jakaś typiara niby ruchała się z kimś na boku to jest dopiero jakies totalne #!$%@? i przegranie zyciowe (_ ) co trzeba mieć we lbie i jak mało do roboty xD
  • Odpowiedz