Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: dobierz dobrze kolor, wytnij skórki, odtłuść płytkę paznokcia, zabezpiecz tłustym kremem albo taśmą skórę wokół paznokcia i dopiero maluj.

A wybór koloru to podstawa. U mnie czerwone wyglądają żałośnie, ale beże, szarości czy zielenie już fajnie
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Najlepsze że powstaje 50 pedikjurów na mieście i wręcz mafijna konkurencja, różowe wymyślają nowe hybrydowe technologie co by na ten paznokieć #!$%@?ć i jak to wypicować płacąc za to jak za zboże, a koniec końców jedyna osoba która zwróci na to uwagę to druga różowa, najczęściej psiapsiułeczka, bo żaden normalny niebieski też tego nie ogarnia lub nie widzi w tym nic specjalnego xD

Moja różowa też nie maluje. Ot naturalne
  • Odpowiedz
@WhitePill4All: na przezroczystych mniej widać odprysk ( ͡ ͜ʖ ͡) ja mam problem z malowaniem wzdłuż linii więc wychodza braki z zakresu nie wiem przedszkola ( ͡ ͜ʖ ͡) albo upośledzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: no bo raz że gówniany kolor, dwa źle przygotowane paznokcie, ani ładnie spiłowane, ani skórki nie wycięte, trzy po prostu niechlujnie pomalowane, jak to ma niby dobrze wyglądać xd
  • Odpowiedz
zainwestuj parę złotych i rob sobie hybrydy w domu, 3h roboty raz na 2-3 tygodnie a efekt idealny.


@Maro88z: przecież jak Opka tak maluje zwykłym lakierem to hybrydami będzie jej łatwiej? jeszcze sobie paznokcie przepiłuje przy przygotowaniu płytki, to fajnie jej polecasz XD ona przecież nie mówi że jej się nie trzyma czy coś. tylko że ją to #!$%@?. przecież hybrydy zajmują dłużej niż malowanie zwykłym, przygotowanie płytki jest dłuższe potem
  • Odpowiedz