Wpis z mikrobloga

Mireczki, podajcie coś podobnego. Z lekkim, zwiewnym damskim wokalem. Zatrzymałem się w muzyce mniej więcej 2005r. więc bardzo proszę o coś nowszego. Wiem że to już nie moden ale może jednak coś nowego się trafi. #muzyka #trance #vocaltrance
variat - Mireczki, podajcie coś podobnego. Z lekkim, zwiewnym damskim wokalem. Zatrzy...
  • 28
  • 0
@Davy195: Dzięki za linki. Trochę mi się pochrzaniło i zamiast 2005 powinno być 2010. Ale widzę że i tak po 2010 roku była lipa w temacie bo nigdzie nic ciekawego nie mogę znaleźć a już na pewno nic co można by komuś polecić za kolejne 10 lat.
@variat: I jako że gatunek podupadł na rzecz progressive(akurat lubię bo to taki w sumie duchowy spadkobierca), to z czasem zacząłem odkrywać starsze kawałki i doszedłem do wczesnych 90 kiedy to trance powstał i teraz już wiele kawałków z tamtych czasów jest już zabetnowowane w moim guscie muzycznym.

Na przykład:
Davy195 - @variat: I jako że gatunek podupadł na rzecz progressive(akurat lubię bo to...
@variat: No to jest właśnie progressive, który jest następcą trance i jeszcze daje radę. Dziś właśnie słucham tego, synthwave a muzyka z radia jest już w 90% niestrawna.
Davy195 - @variat: No to jest właśnie progressive, który jest następcą trance i jeszc...
  • 0
@Davy195: Jakiego radia? Planeta FM odeszła już daaawno temu. A tylko tam grali ~elektronikę. Jeśli mówisz o eremefach, to dla mnie popularne stacje radiowe się stopniowo kończyły od 20 lat. Wiesz, kiedyś w rmf puszczali mettalice... Ja teraz w aucie nie mam nawet anteny i dobrze mi z tym.
@variat: Mnie się nie podoba muzyka popularna tak gdzieś od połowy lat 2010, jak to dobrze, że jest youtube i kopalnia muzyki z wcześniejszych czasów. To jest jeden z niewielu kawałków aktualnie granych, które mi się podobają.
Davy195 - @variat: Mnie się nie podoba muzyka popularna tak gdzieś od połowy lat 2010...