Wpis z mikrobloga

#rock #progressiverock #jazzfusion
#cultowe (1145/1000)

Gordian Knot - Reflections z płyty Gordian Knot (1999)

Bo to było tak: jakoś podczas fascynacji Deathem i Focusem od Cynic, eksplorując co raz to bardziej niszowe zakamarki muzyczne, trafiłem że w tej tu oto instrumentalnej kapeli grali panowie Sean Malone i Sean Reinert, czyli ludzie którzy odcisnęli piętno na w/w rzeczach, które były dla mnie wow. Przy okazji obaj od 3 lat RIP, ja #!$%@?.

No wracając do tematu, napaliłem się wtedy na to Gordian Knot jak szczerbaty na suchary. Dziś bardzo bardzo potrafię docenić to co tutaj jest grane, a wtedy byłem rozczarowany że to bardziej rockowy Cynic, niż rockowy Death. Nie wiem co ja sobie wyobrażałem? :D

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #progressiverock #jazzfusion
#cultowe (1145/1000)

Gordian Knot - ...