Wpis z mikrobloga

Aferka w Karkonoszach. Najemcy najpiekniej polozonego schroniska w Karko idą do odstrzału. I ja się nie dziwię, obiekt to rudera, obsługa jest marna. Pozostanie przecież schroniskiem pttk, więc nie utraci charakteru. A o tym jaką dobry zarządca może przeprowadzić transformację w schronisku widać w wielu miejscach w Polsce. Hala Szrenicka, Barania Góra, Markowe Szczawiny, to są schroniska które zostały dobrze zmodernizowane i chce się tam jeździć. W Karko natomiast w pierwszej kolejności kopa powinni dostać dziadersi z Domu Śląskiego, Łabskiego i Okraju.

#gory #karkonosze #sudety #dolnyslask
Iudex - Aferka w Karkonoszach. Najemcy najpiekniej polozonego schroniska w Karko idą ...

źródło: temp_file3652249276318024868

Pobierz
  • 7
@Iudex no i git. Ludzie mysla, ze dzierzawa to jest do momentu, az oni nie zakoncza wspolpracy. Prowadzac interes trzeba sie z tym liczyc, ze kiedys ona sie konczy i moze nie zostac przedluzona. Powazne firmy dzierzawia ziemie na 50 czy 100 lat.
@Iudex: i dobrze. Oferta restauracyjna jest #!$%@? i droga. Niech giną.
@chilon akurat na Dom Śląski miałem źle nastawienie aż nie skorzystałem z noclegu jakieś 2 lata temu. Ze strzecha akademicka 0 kontaktu, 0 obsługi na miejscu o godz 19 jesienią.
Dom Śląski dwa razy mnie obsłużył noclegowo zaraz przed zamknięciem, 5/5.
Restauracujnie, lipa.
@chilon: Dom Śląski to miejsce, w którym jako zupę pomidorową serwują wodę rozmieszaną z przecierem pomidorowym, z wkrojoną surową marchewką. Po odstaniu swojego w kolejce, długim powrocie do stolika ręce mi opadły. Zjadłem makaron, bo był miękki, ale zupy się po prostu nie dało. Chyba wszystkie takie miejsca w polskich górach to jeden wielki scam.
via Android
  • 0
@missioncritical Na całe szczęście nie. Wymieniłem kilka dużych schronisk, które zwyczajnie uczciwie działają. Odrodzenie też nie jest najgorsze, ale tam pozwalają na chlańsko do przesady i darcie mordy.
@Iudex Już się protest 'stworzył', czytając komentarze większość tych niegramotnych ludzi myśli że teraz będą burzyć schronisko xD oczywiście nie ma tu czego bronić, standard obsługi tam marny, ceny jak w zasadniczo każdym innym obliczone na dojenie kasy z turystów, klimat owszem jakiś jest ale tylko dzięki samemu zabytkowemu budynkowi i malowniczemu położeniu. Z tym ze wątpię że nowy dzierżawca szczególnie na lepsze coś zmieni.