Wpis z mikrobloga

@panzerfucker: Ja rozumiem. Próbują tworzyć narrację o tym żeby nie przekazywać żadnego sprzętu Ukrainie. Dla niuch nawet jakby sam papież jeździł nimi po zaporożu to by gadali ze lewactwu oddalismy sprzęt xD
  • Odpowiedz
@panzerfucker: no raczej ważne ze względu na pochodzenie tego sprzętu. To jest reklama na którą PiSowcy zasłużyli, Mela w ryj od ukraińskiego dowództwa. Amerykanie dali im i Azowcom bana na swój sprzęt nie bez powodu.
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz:
Poczytałem trochę o nich, z tego co widzę na wiki część siedzi, część z nich już skończyła wyroki, albo wypuszczono ich wcześniej i wstąpili do jakiegoś batalionu 'Myrotworeć'. Wcale nie pochwalam tego co robili wtedy, ale jeśli teraz jest ten batalion Tornado z innymi ludźmi to tym bardziej nie widzę powodu nie przekazywać im sprzętu który z polskiego punktu widzenia pozwoli na dalsze wykrwawianie wroga.
Zostali osądzeni i skazani, mam
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz pierwszy film z polskimi rosomakami w Ukrainie i jakimś dziwnym trafem na końcu dodani nawet niepełną animacje z kontrowersyjnym logiem.
Powtarzam jeszcze raz formacja która oficjalnie nie istnieje wrzuca do sieci film że swoim logiem xD 100% legit
  • Odpowiedz
@Aquamen: Myślę że ukraińska armia teraz się różni od tej która była w 2014, poza tym z tego co czytam wynika że skład jest inny. Jeśli teraz są skuteczni w walce to znaczy że sprzęt trafił w dobre ręce.
  • Odpowiedz
@panzerfucker: ot twoje przypuszczenia i przemyślenia są najmniej ważne. Ja tam widzę polski sprzęt i przynajmniej jednego bandytę który wrzucił ten film z batalionu Tornado. Jeśli coś się stanie i użyją rosomaków do jakiś krzywych akcji to smród będzie się ciągną za tym sprzętem razem z nimi.

Także krótka piłka, sprawa do wyjaśnienia przez najwyższe władze. Robi się już gwar o to na Twitterze i coraz więcej ludzi z zasięgami o
  • Odpowiedz