Wpis z mikrobloga

Ej ma ktoś do polecenia gierki na pc w które można grać oglądając lub słuchając czegoś w tle? Czyli raczej takie bez fabuły lub fabuła nie ma większego znaczenia. Gatunek obojętny, ale napiszę gry w które już w ten sposób grałem:
Skyrim, fallouty, the binding of isaac, starcraft 2, civilization, xcom, totalwar, gta online, ftl, snowrunner, mount and blade, soldat, twierdza, age of empires, minecraft, terraria, this war of mine, doom, wolfenstein, anno, fortnite, cities skyllines, fifa, football menager, kingdom come, desperados, shadow tactits, talos, superhot, lego gry, batman, spiderman
#gry #komputery
  • 15
Czyli raczej takie bez fabuły lub fabuła nie ma większego znaczenia


@Davy27: Po czym wymieniasz gry z fabułą lub przynajmniej takie gdzie warto się skupić.
  • 0
@L3gion: Właśnie dla mnie w tych grach fabuła miała bardzo małe znaczenie, taki skyrim w ogóle mnie w fabułę nie wciągnął ale za to strasznie podobało mi się odkrywanie nowych miejsc, jaskiń itp. A często też masz w grach jakies zadanie to musisz kilka min posłuchac co tam gadają a poten lecisz w teren na godzine i coś tam zbierasz czy zabijasz to też jest spoko.