Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: zgadza się, to są na razie tylko pomówienia, nikt nikomu żadnych dowodów nie przedstawił i żadna z tych lasek tego nie zrobi. To są jedne z cięższych spraw dla ofiar. Coś jak z ofiarami pedofilów. Czy zespół przez to zbiednieje? Wiadomo że nie bo to maszynka do pieniędzy. Ale poczytaj sobie wypowiedzi np. Schneidera na temat zachowania Tilla
@siegel1984 No czytałem, że odsunął się od zespołu, ale też, że nikt nie widział, że coś takiego o czym jest mowa miało miejsce.
Nie podoba mi się, że tak łatwo bez żadnych dowodów można kogoś oczerniać. Czekam na rozwój sytuacji, dopóki nic nie zostało udowodnione, to jest niewinny.
@GrammarNazi: wiesz, mnie się nie podoba w ogóle obecny trend że kobieta może oczernić faceta a ten musi walczyć o udowodnienie swojej niewinności. Ciekawe że spotyka to głównie celebrytów. Ja R+ bardzo lubię, założyłem nawet pierwsze oficjalne fankluby w PL, ale do Tilla mam dystans bo gość jest trochę dziwny... Reszta to tylko muzycy, a on jest artystą, że wszystkimi plusami i minusami, czytaj "dziwactwami" ;)