Wpis z mikrobloga

chore bo tyle nie potrzeba. Chyba że jesteś na diecie w stylu keto i białko stanowi twoje źródło energii.
ja jedzac te swoje 1.5 na cyklu będę miał lepsze przyrosty niż natural jedzący 3 więc to chyba nie ono jest bottleneckiem.
A nawet będąc na soku mięśnie z powietrza nie rosną
@przegro_pisarz nadwyżka białka zamieniana jest w cukry proste, w dodatku 1-1,5 g białka na kilogram masy ciała to jest optymalna dawka, która nie powoduje, że non stop masz gazy, ciężkość na żołądku i tak dalej, weź zanim napiszesz taki wysryw to doinformuj się, w dobie internetu takie informacje znajdziesz na każdej stronie, którą podrzuci Ci google
Największą bekę mam z produktów mlecznych BLACK/MEN/PROTEIN które jak przychodzi co do czego mają sporo mniej białka niż zwykły serek wiejski xD.


@revente: ale przynajmniej nie ma cukru #!$%@? jak inne jogurty "dla ludzi"
@xevons: już kilka wersji z google słyszałem ile potrzeba czy 1g czy 2g 1.7g

200, które pisał chłop wyżej będzie optymalne. Pokaż swoją formę lubiłem masz w hotelu jedząc 1-1-5g?

ja jedzac te swoje 1.5 na cyklu będę miał lepsze przyrosty niż natural jedzący 3


@Multiwitamina-_: aha porównując cykl do naturala to nieźle xD teraz kwiesta przekonać wszystkich by weszli na cykl jak ludzie myślą że od sterydów jest przerost