Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: siema, wybrałeś już firmę? Ja mam plan jechać w listopadzie albo pod koniec października. Jak się zgadamy we dwóch, to cena to 9000zł (to jest bardzo dobra cena) od osoby. Albo 11000zl z biletami lotniczymi. Hotel 5 gwiazdek w Stambule, transfer z lotniska itd. w cenie. Klinika sprawdzona.
@Simfecstio: bo kolega pewnie robił przez jakiegos posrednika, ktory kasuje kilka tysiecy prowizji za nic. Klinika Cayra Clinic w Stambule. Znam bo sam pracowałem w branzy medycyny estetycznej i wiele razy współpracowałem. Ale teraz muszę zrobić ten przeszczep sam i razem bedzie rabat. No i wiadomo, ze fajniej z kims polecieć. Cena ok. 9000zł za 5000 graftów. Auto nie wchodzi w gre, tylko samolot. Bilety max 2000zł, mozna złapać dużo taniej.
  • 0
@Mrukszachowy AA bo napisałeś że jechać. A Lot skąd? ja mam tanie pociągi to mogę dojechać ;) czy z miejsca skąd będzie taniej? Jakiś kontakt wcześniejszy z klinika? Ocena czy tam wycena wstępna? Płatność na miejscu revolutem da radę? jak mam być szczery to hotel obojętnie jaki. Byle przeszczep był spoko. Termin to tak na prawdę po 20 października pasuje mi każdy. Najlepiej nie w pierwszy weekend miesiąca.
A tak się wtrącę w dyskusje bo akurat na temat, czy wiecie może gdzie szukać klinik w stambule ale bez fałszywych opinii? Jak szukam czegokolwiek to mam ochotę wyrzucić komputer przez okno xd też chcę przeszczepić włosy na jesień ale boję się że trafię na jakiegoś rzeźnika