Wpis z mikrobloga

@podjad3k

>Niemcy nie hailują już dawno i pomników Adolfowi nie wznoszą.


Maszerują ku czci Rudolfa Hessa, a partia mówiąca o roszczeniach terytorialnych względem Polski ma ponad 20% poparcia.


@van-der-staas jaki procent Ukraińców wielbi Romana Szuchewycza i ile ma pomników? Ile jest pomników Rudolfa Hessa w Niemczech? To są właśnie te różnice.
Niemcy nie hailują już dawno i


@podjad3k: Myślę, że znajdzie się niejeden hailujący Niemiec, Polak czy Ukrainiec. Nadal ktoś musiałby mieć #!$%@? mózgowe, żeby nienawidził mnie za grzechy obcych mi ludzi.
@REDEYE6 chyba ze mowa o Rosjanach, ktory zbrodnie wynikaja bezposrednio z ich swiatopogladu, stylu bycia, systemu wartości. Tych samych problemow, ktore kształtują teraz tych samych ludzi.
Dlaczego w sumie nie pałamy do Niemców taką samą niewieścią jak do Ukraińców?


@pijmleko: Pierwsze pytanie brzmi, co oznacza słowo "niewieść" i czy ma coś wspólnego z niewiastami. Drugie brzmi, dlaczego do Ukraińców mamy pałać ową niewieścią. Trzecie pytanie brzmi, dlaczego jesteś #!$%@?, skoro mógłbyś nie być. To naprawdę proste.
@podjad3k popularność tych postaci to już inna historia. Mówienie, że Niemcy nie heilują to już inna sprawa, bo nikt ich za to nie zamyka. Reichsbürgerzy też działają mimo tego, że w ich środowisku był planowany zamach stanu.