Wpis z mikrobloga

Słyszałem już kiedyś o takich scamach ale nigdy się z tym nie spotkałem. 

Long story short: napisała do mnie jakaś laska randomowo na whatsappie, niby pomyliła cyfrę w numerze od jakiegos gościa z paryża który jest przewodnikiem w Polsce. Śmierdziało na kilomter, od razu wiedziałem, że scam ale jeszcze nie wiedziałem jaki. 

LASKA (na 99% chłop xd) URABIAŁA MNIE PONAD TYDZIEŃ.   
Rozmowy o pracy, pytanie co u mnie xD jak spałem. No i w końcu dziś się doczekałem xD wjazd o krypto. Planuję pourabiać jeszcze jakiś tydzień a potem udawać totalnego młota w krypto że niby nie wiem jak przelać i gdzie. Niech się pomęczy.

#kryptowaluty #rozowepaski #whatsapp #oszustwo
Pobierz BananowyKrol - Słyszałem już kiedyś o takich scamach ale nigdy się z tym nie spotkałe...
źródło: obraz_2023-08-01_121500350
  • 14
@noopek2: z mojego doświadczenia nic ciekawego tam nie ma. Takie #!$%@? o szopenie, jak tam pogoda, co robisz. Z czasem pytania czy coś tam inwestujesz albo planujesz bo ona to właśnie krypto całkiem dobrze obczaja i potem już ostro lecą.
Mam wrażenie, że odkąd popularny stał się ten tate i jego akademia zarabiania online jest tego coraz więcej.
@WhiskeyIHaze: Trochę się naczytałem o różnych scamach ale pierwszy raz widzę żeby komuś się chciało tak długo to ciągnąć, ciekawi mnie to teraz. Zazwyczaj to tylko jakiś bot wysyła wiadomości albo formułki max przez 2 dni a tu ktoś się męczy tydzień żeby urobić xD