Wpis z mikrobloga

No elo też wczoraj byłem i to wgl był mój pierwszy koncert Rammsteina.
I choć w niedzielę byłem zdechły i nie chciałem nic, to jednak pojechałem zobaczyć show póki go nie scancellują hehe
Swoją drogą dobrze, że nie było tego Pussy, bo ja tego przesłucham pierwszy raz to myślałem, że jebnę z żenady

ale no #!$%@? koncert wow, może dupy mi nie urwał, bo mam uczulenie na taką reżyserkę każdego momentu w koncertach, ale nadal. Pirotechnika TOP, set naprawdę świetny

Tylko ludzie #!$%@? xd
byłem na płycie to pogo było serio maleńkie, a jak się rozkręcało to ludzie patrzyli z odrazą czy przestrachem na to co się dzieje xd
dwoch gosci to sie w ogole wydzieralo ze co to za dzicz, ze to nie woodstock

no wow, pogo na koncercie metalowym, kto by pomyslal ( ͡ ͜ʖ ͡)

A no i te telefony, ja #!$%@?. bez komentarza.

P.S. Dziękuję że jest stadion w Chorzowie bo przynajmniej słychać

#rammstein #przemysleniazdupy
  • 14
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: z pogo to fakt. Coraz trudniej rozkręcić je na koncertach. O ile na metalowych czy punkowych koncertach coś tam się jeszcze dzieje o tyle na koncercie Katy Perry jakieś julki miały oczy jak kot srający na pustyni kiedy chciałem rozruszać towarzystwo pod barierkami i zacząłem #!$%@?ć łokciami i glanami naokoło. Oczywiście obecne tam oskarki w ogóle nie zajarzyły o co biega i nic z tego nie wyszło.
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: imo to Rammstein nie jest zespołem pod pogowanie, tylko pod show i oglądanie występu. Do ich grania nawet ciężko rozkręcić dobre pogo, plus jak jest taki ścisk na płycie to tym bardziej jest to utrudnione. Też dużo osób które przychodzą na ich występy nie są typowymi metalami. No ale fakt faktem występ zajebisty
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: @toxicASF aż się zalogowałem żeby odpowiedzieć na wslasze #!$%@? xD
Telefony były częścią występu, często nawet było pokazywane by ich użyć jako światła.

Rammstein nazywa swoją muzykę tanz mettal czyli... Metal taneczny czyli do tańczenia xD a typ że to nie muzyka do pogo xdldlDld
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: Mam takie same odczucia co do pogo. Jedno maleńkie udało mi się znaleźć. A jak headbangowałam, to ludzie patrzeli jak na dziwoląga. No i wszyscy z telefonikami.
W 2019 na ich koncercie w Chorzowie było inaczej.
  • Odpowiedz
@Piastan: #!$%@? logiczne myślenie nie boli i chyba można wywnioskować że pisałem to w odniesieniu do ich koncertu nie? Zamiast gadać o tym że jak to musiałeś się zalogować, to mogłeś poświęcić więcej czasu na przeczytanie ze zrozumieniem mojej odpowiedzi. Wyjeżdżasz z tekstami o tanz metalu - i co z tego że ich muzyka jest "tanecznym metalem" (XD) skoro ich koncerty wyglądają tak jak wyglądają, i tak jak było widać przez
  • Odpowiedz
Swoją drogą dobrze, że nie było tego Pussy, bo ja tego przesłucham pierwszy raz to myślałem, że jebnę z żenady


@Kalmuk_z_Kalmucji: w Pussy nie chodzi o to, że to jakiś wybitny kawałek. Chodzi o zajewistą zabawę na płycie ()
enron - >Swoją drogą dobrze, że nie było tego Pussy, bo ja tego przesłucham pierwszy ...
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: @toxicASF aż się zalogowałem żeby odpowiedzieć na wslasze #!$%@? xD

Telefony były częścią występu, często nawet było pokazywane by ich użyć jako światła.


@Piastan: no ale bardziej chodzi o tych co nagrywali cały koncert ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak sobie myślę, że gdyby scena była wyższa tak o dosłownie 2 metry, to wiele osób by sobie nie musiało pomagać telefonem by widzieć co się na
  • Odpowiedz