Wpis z mikrobloga

Serwus Mirki i Mirabelki :-). Jakoś tak się zasiedziałem i stuknęło mi już ponad 8 lat na #wykop ;-). Jak większość, jestem cichym obserwatorem treści i różnych #afera ;-). Nie raz widziałem siłę wykopu, więc teraz ja proszę o #wykopefekt i #pomoc. Temat jest ważny, bo dotyczy ponad 1,5 miliona osób w Polsce. Część z nich od 01.01.2024 może utracić swoje uprawnienia #udt, które od zawsze aż do połowy 2019 roku były wydawane jako bezterminowe, ale po zmianie przepisów stały się... terminowe (a podobno prawo nie działa wstecz).
Wiele osób nie wie, że tylko do 30.09.2023 można złożyć do UDT wniosek o przedłużenie ważności uprawnień. Jeśli wniosek jest ok, to UDT bezpłatnie wystawi wystawi uprawnienia na kolejne 5 lub 10 lat. Sprawdźcie więc, czy temat nie dotyczy Was lub Waszych bliskich, znajomych, sąsiadów itp. Tutaj jest szczegółowo opisane jak zrobić to samemu i za darmo: https://www.udt.gov.pl/kwalifikacje-osob/przedluzanie-okresu-waznosci-zaswiadczen-kwalifikacyjnych

Niech moc będzie z Wami! Lord Vader dla atencji;-)

Sprawa z pozoru wydaje się prosta, dlatego ludzie...




#prawo #pracbaza #polska #heheszki #korposwiat #uprawnienia #wozkiwidlowe
Blubleb - Serwus Mirki i Mirabelki :-). Jakoś tak się zasiedziałem i stuknęło mi już ...

źródło: lord vader i wózek - 1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
Aha, oczywiście gdyby ktoś miał jakieś pytania dot. uprawnień UDT a szczególnie ich przedłużania, to śmiało piszcie. Co mogę to pomogę :-)
  • Odpowiedz