Wpis z mikrobloga

Ostatnio trafiłem gdzieś na komentarz, że podobno Xiaomi na jakimś streamie odpowiadając na pytania odnośnie MiBanda8 w wersji global stwierdzili, że nie będzie wersji opaski na rynek światowy.
Ktoś kojarzy coś takiego?
W sumie to dziwne, że już minęło kilka miesięcy od premiery chińskiej i nadal ani widu ani słuchu globala.
#miband #xiaomi #smartband #miband8
  • 3
  • Odpowiedz
@kaczek93: bedzie bedzie, jak naprawia bugi i software co w przypadku xiaomi moze potrwac od miesiaca do pol roku.

Jest spora watkow na reddicie w temacie, ludzie pisza ze kupili na ali 8 w wersji CN i ze praktycznie jest bug na bugu. Zmieniono ponoc tez appke z zepp na mi fitness i #!$%@? sie tam historie niestworzone ( )
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Potwierdzam z aplikacją, zmienili. Teraz wagę smart muszę odczytywać w zepp a opaskę w drugiej aplikacji :)

Póki co opaskę mogłem podpiąć tylko ustawiając Chiny, ale wtedy dane lądują na tamtejszych serwerach i inne aplikacje mają problem, żeby udostępniać swoje poza EU - nie pamiętam co z czym chciałem spiąć, chyba, zeby Mi FItness pobierał wagę z Zepp albo Google Fi t i wyraźnie napisało, ze dane nie wyjdą poza
  • Odpowiedz
Trochę jest upierdliwe, ze wszystko po chińsku, podobno przełączenie telefonu na angielski spowoduje pojawienie się na opasce angielskiego, ale nie do końca mi odpowiada to rozwiązanie jeśli, a raczej tak będzie, inne aplikacje też się będą ustawiac na ten język
  • Odpowiedz