Wpis z mikrobloga

Na Tik Toku latają filmy, gdzie całe bandy imigrantów przechodzą przez płot na granicy, białoruskie śmigłowce latają sobie luźno w naszej przestrzeni powietrznej, wlatują do nas ruskie rakiety... Przecież jedyne, co rząd ma robić to zabezpieczyć ten fragment granicy. Społeczeństwo nie będzie kwestionować relokacji żołnierzy, dodatkowych nakładów finansowych... a i tak to się nie udaje. Co za banda nieudaczników (,)

#ukraina #wojna #bialorus #rosja #bekazpisu
  • 17
@gawronfly: A widzisz geniuszu na wodzie mur? Jeśli imigranci mają czas, żeby uszkodzić przęsła, przygotować grupę ludzi i ją przeprowadzić, to ja mam pytanie gdzie jest Straż Graniczna? Oni powinni być na miejscu po 5 minutach i rozgonić towarzystwo. Przecież do tego wystarczy podstawowa kamera z wykrywaniem ruchu i odpowiednio gęste patrole. I nie przyjmuję odpowiedzi, że się nie da. Obecnie NIE MA NIC WAŻNIEJSZEGO.
@kropla_bez_kitu_benc: to nie USA w których można strzelać do ludzi przekraczających nielegalnie granicę, oraz do aktywistów którzy próbują w strzelaniu przeszkadzać. Nawet Australia robi tak i imigrantami na pontonach- pierwszy raz zawraca na otwarte morze- drugi raz coastguard strzela.
U nas nie można zestrzelić wrogich śmigłowców bo wywoła to wojnę, strzelać do imigrantów bo zaraz lewica się przyczepi, a pis prawdopodobnie zyskuje poparcie przy naszej głupiej opozycji.
@kropla_bez_kitu_benc: oczywiście ze jest - zabezpieczenie granicy z Ukraina. Co z tego, ze mur silny jak metr dalej brama na oścież otwarta. Myślisz, ze jak u nas po ponad roku nie ma systemu do monitorowania tranzytu zboża jest system weryfikujący papiery uchodźców?
Chociaż jestem mega mocno na NIE dla obecnego rządu, to akurat wierzę, że robią co mogą na granicy białoruskiej. Nawet jak próbują z ludzi zrobić debili to nie eskalują konfliktu po rozmowach z nato. Nikt z nas nie chce przecież wojny na naszym terytorium
Na Tik Toku latają filmy, gdzie całe bandy imigrantów przechodzą przez płot na granicy, białoruskie śmigłowce latają sobie luźno w naszej przestrzeni powietrznej, wlatują do nas ruskie rakiety... Przecież jedyne, co rząd ma robić to zabezpieczyć ten fragment granicy. Społeczeństwo nie będzie kwestionować relokacji żołnierzy, dodatkowych nakładów finansowych... a i tak to się nie udaje. Co za banda nieudaczników (,)


@kropla_bez_kitu_benc: No patrz jakie mamy zagrożenie! CYK